Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on holiday <a href=" http://www.arnulfus.nl/betamethasone-valerate-ointment-usp-01.pdf#filament ">betamethasone valerate 0.05 uses</a> Egypt's finances are floundering: the budget deficit has widened to almost half of all state spending and foreign reserves totaled just $14.9 billion in June - representing less than three months of imports that the International Monetary Fund considers to be a minimum safe cushion. <a href=" http://randyniles.com/buscopan-dose-cao.pdf ">nome generico e comercial do buscopan</a> On this week's Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand is joined by WFAN's Sweeny Murti during the final day of the season at Yankee Stadium as they talk about Mariano Rivera's emotional Bronx farewell. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/what-is-levonorgestrel-15-mg.pdf ">alesse 28 day reviews</a> Azarenka, whoclaimed that she had misunderstood the question when she made her initialpost-match comments, went on television today to defend herself. “I was reallyfreaked out by what was happening to me because I couldn't absolutely breatheand I had to go off court,” she told Channel 7. “I was advised by the doctors totake off court because it was high up my chest and the ribs so we had to gooff.” <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/cheapest-place-to-buy-nexium.pdf#spell ">price of nexium otc</a> The tyres I rode with are &ldquo;tubs&rdquo; (glued tubular tyres). Whatever the weight benefits for track cyclists and racers with a backup car at the ready, it is worth pointing out for amateurs that if you get a flat it can be pretty labour intensive to get it sorted. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-results-how-long-ibs.pdf ">safest place to buy accutane online login</a> From there, they tapped the network of manufacturers they’ve built relationships with through their shows to recreate each part, using materials as close to original as possible and not one strand of fiberglass.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://ipadweddingplanner.com/ceclor-cefaclor-monohydrate-suspension.pdf#chew ">cefaclor monohydrate uses</a> &ldquo;Which is the best apple to use in an apple pie?&rdquo; asks Leonie Anderson, who has a glut of windfalls. &ldquo;Some of the trees in the garden are so old I do not know what they are or if they are better for cooking as well as eating raw,&rdquo; she writes. I think that every apple cooks well, and do not necessarily subscribe to the idea that a Bramley is the only &ldquo;cooker&rdquo;. Bramleys actually make wonderful raw apple juice, and most apples are brilliantly tangy in pies and tarts. <a href=" http://www.myh.org.uk/buy-accutane-in-mexico-iusacell.pdf#string ">can you buy accutane in mexico rzedowski</a> Dave Scally, who works for the city of New York, boarded a 5:40 a.m. Metro-North train on the New Haven Line at the Springdale station in Stamford, Conn. When he reached Stamford's main train station, there were no connecting trains to Manhattan. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/how-much-does-azithromycin-500-mg-cost.pdf#station ">buy zithromax online usa</a> Entitled &#039;the Fog of Law&#039;, it points to the application of the Human Rights Act and the growing application of civilian norms to military conduct via the courts as risks to the UK&#039;s armed forces. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/buy-ipratropium-bromide-uk.pdf#mole ">buy ipratropium bromide uk </a> Callahan’s lawyer, Joel Berger, was livid. “Never in 45 years of practicing civil rights law have I encountered such a brazen retaliation against a plaintiff by the very officer he has just sued,” Berger said. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/desyrel-over-the-counter.pdf#steel ">starting dose of trazodone for sleep</a> Depending on the details of a potential deal, several of the sources said a tie-up could mean substantial savings for both mining heavyweights, if all or part of their mining, milling and even smelting operations are brought together.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).