Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm not sure <a href=" http://www.fondapi.it/buy-cipro-online-uk.pdf#sock ">price of ciprodex otic</a> Even after five decades of population flight that has cut the city's population by almost two-thirds, Detroit remains one of America's biggest sports towns. Its four major pro franchises have 23 championships among them. Only four North American cities have more. All its teams have made playoffs runs in the past five years. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/rogaine-5-minoxidil.pdf#thrice ">rogaine 50 mg</a> There are 100 million 4G LTE users globally now, which makes up a small fraction of total mobile subscribers. That 4G number will grow to 1 billion in 2016, or more than half of total global subscribers, Zhou said. <a href=" http://audio-republic.co.uk/is-nexium-otc-the-same-as-prescription.pdf ">how long do you have to wait before eating after taking nexium</a> Oct 22 (Reuters) - Standard & Poor's owner, McGraw HillFinancial Inc, reported a higher-than-expected 56percent jump in quarterly profit due to strong growth at therating agency and S&P Dow Jones indices. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/buy-naproxen-250-mg-uk.pdf#by ">buy naproxen 500 mg uk</a> "As more house buyers return to the market, supported byimproved mortgage availability and the Help to Buy scheme, weare in a strong position to continue to grow the value of thebusiness," Chief Executive Mark Clare said on Wednesday. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/cost-nexium-australia.pdf#traces ">nexium tablets 40mg</a> The royal baby might be stealing all the headlines today, but there are some notable celebrities who got married this weekend and shouldn&#8217;t be overlooked. From a &#8220;Pawn Star&#8221; to the beginning of a new &#8220;Modern Family,&#8221; here&#8217;s a quick roundup of who tied the knot.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How much is a First Class stamp? <a href=" http://www.algordanza.pt/lexapro-coupon.pdf ">lexapro dosage 40 mg</a> As King weighs an improbable campaign, he called New Jersey Gov. Chris Christie and former Florida Gov. Jeb Bush &#8220;solid candidates,&#8221; but said he has been disappointed by the lack of focus on foreign policy by other candidates that are presumed to enter the Republican primary. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/can-you-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-uk.pdf#economic ">amoxicillin cost uk</a> It's not clear if the memo will effectively limit the legal arguments that defense attorneys have made. But Scaparrotti said that commanders understand their responsibility to act on the merits of a case and will continue to act independently in line with the justice system. <a href=" http://greentechnic.hu/atenolol-25-mg-tablet-ran.pdf ">can i order atenolol online</a> The looks in which the silhouette was neat and the checkered or houndstooth patterns delivered in softer tones worked stylishly. One soft blue mini dress with a crisscross metallic chain skirt worked to perfection thanks to the large houndstooth pattern being tamed by the look's tight silhouette. <a href=" http://jeremyjon.es/buy-maxipatch.pdf ">purchase maxipatch</a> By the same token, renters — a family looking to earn a few bucks by charging someone to stay in a spare room or a teacher renting out an apartment over vacation — should not face legal liability beyond the terms of their leases. <a href=" http://www.prodental.com/?buying-prescription-drugs-online-canada-legal ">current events on prescription drugs</a> It’s amazing how adults can behave, when they put their minds and ligaments to it. Eric Young, Jr. strained his knee on Wednesday, had it X-rayed on Thursday, started the game, then told Terry Collins his joint ached a bit after running the bases. Young was pulled in the fourth inning and hopes to play one of the doubleheader games on Friday.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).