Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Through friends <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/methocarbamol-dosage-in-dogs.pdf ">where can i buy robaxin</a> Nelson said no outbursts and she asked for the verdict and Zimmerman and his lawyers stood at about a minute before 10 o’clock and heard “Not guilty.” And maybe four minutes later, Zimmerman was being told that his bond would be returned to him and his GPS ankle monitor would be cut off him and he would be free to go. <a href=" https://www.tca.nl/get-paxil.pdf#depended ">paxil yahoo</a> The Socialists have blamed the government's austerity drive under the 78-billion-euro bailout for pushing Portugal into its biggest economic slump since the 1970s and unemployment to record levels of around 18 percent. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-28-recall-2013-explorer#knee ">alesse 28 generic name valtrex</a> If you have more than one email address being used as an Apple ID, you will have to do the entire process multiple times, where each time you will select a different email address and reset the password. <a href=" http://www.catenn.org/generic-cozaar-problems.pdf#frank ">generic cozaar price</a> — While the Yankees were playing the AL East-leading Red Sox, it was learned Rodriguez paid Florida-based attorney Susy Ribero-Ayala in February to represent Anthony Bosch, head of the Biogenesis of America anti-aging clinic. ESPN first reported the deal. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/achat-tadacip-20.pdf ">tadacip potenzladen</a> The Council for Mortgage Lenders on Thursday reported a 29pc increase in gross lending in July to £16.7bn, largely to home movers, buy-to-let investors and remortgagors. Lending to first time buyers hit its highest level in fiver-and-a-half years, at £3.5bn.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to open an account <a href=" http://www.acercas.com/?lansoprazole-dr-30-mg-pictures.pdf#mockery ">lansoprazole 15mg boots</a> The deal values Telecom Italia shares at 1.09 euros each.That is nearly twice current market prices, but below book valuefor two of Telco's investors - all of which have repeatedlybooked losses since taking control in 2007. <a href=" http://www.kfc.pt/finasteride-online-pharmacy-compounding.pdf#hay ">buy finasteride for hair loss fda</a> Virginia needs no new law to establish that as being the right way to handle gifts to an officer of the Commonwealth. I believe that the federal law regarding gifts to the POTUS is merely a restatement of the English common law regarding principle, agent and gifts. <a href=" http://www.law-business.com/?gabapentin-300-mg-street-value.pdf#grew ">neurontin for pain forum</a> Yes there are a number of options available, you can set your browser either to reject all cookies, to allow only "trusted" sites to set them, or to only accept them from the site you are currently on. <a href=" http://beetperformer.com/butea-superba-gel-cost.pdf#piteous ">butea superba origin</a> “I don’t care what the answer is,” fumed Sen. Tom Coburn (R., Okla.). “Give us an answer so that if we want to do a legislative fix to take care of the people who actually work for us,” we can. “I mean, they’re going to be the only set of federal employees that actually get paid by the federal government that have to go into the exchange. [OPM knows] the answer—they just won’t share it. And I want time to legislate on it before we lose half our staff.” <a href=" http://ipadweddingplanner.com/terbinafine-hydrochloride-ringworm.pdf ">buy terbinafine tablets uk</a> Since last week, the National Union of Mineworkers had been warning that its members who work in the construction sector would &ldquo;down tools&rdquo; despite President Jacob Zuma&rsquo;s demand that they consider &ldquo;peaceful wage negotiations.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).