Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Looking for a job <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/uprima-venda.pdf#accordance ">uprima mg</a> Song, however, saw little risk of inflation getting out ofhand given steady demand and limited potential for a pick up ineconomic expansion as Beijing tries to gear the country more toconsumer-led growth. <a href=" http://thejnpproject.com/adapalene-benzoyl-peroxide-cream.pdf ">differin crema costo</a> That&rsquo;s not to say they aren&rsquo;t entertaining in their own right, and it&rsquo;s that variety which pulls them through. Monsters University has you playing as Sully, creeping around the rival Fear Tech school pulling pranks, scaring students and draping the foliage in toilet paper. A pleasant open-world distraction. Pirates of the Caribbean and The Incredibles focus more on combat and platforming, the former a decent cinematic adventure with sea-faring combat and customisable galleons, the latter dropping you in a city and asking you to protect its citizens. The Incredibles is Crackdown Disney-style, with the titular family clambering around buildings finding unlockables while occasionally dropping to street level to fight robots. The city and missions are a little bland, but it&rsquo;s an enjoyable romp nonetheless. <a href=" http://ishedlight.com/subutex-withdrawal-in-neonates.pdf ">subutex pills 153</a> Southerners felt particularly burned by the nuke tests. In 2008, voters pushed out the long-popular liberal party and elected tough-guy president Lee Myung-bak, who slashed aid to the North. Following a third nuclear test last winter, the United Nations tightened the screws once again, passing a heavy embargo on the state financial bank. <a href=" http://www.pinardi.com/cyclophosphamide-docetaxel-order-of-administration.pptx ">order cyclophosphamide</a> It is difficult to predict how the justices might rule, but their acceptance of Michigan's appeal of a lower-court decision relying on the political-process theory and their increasing rejection of racial policies suggests they might be poised to uphold the ban. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/buy-bupropion-no-prescription.pdf#cleaned ">price wellbutrin xl</a> WFAN, meanwhile, leapt from 2.9% of the audience to 3.8%. WFAN carries Mets games, but the Mets didn’t have that good an August, so other factors must have been involved as well, including the station’s annual competition for listeners to win their own shift on the air.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Hello good day <a href=" http://vonfluestudio.com/buy-generic-accutane-10-mg.pdf#proportion ">accutane online buy</a> Barclays had said on July 16 that Tushar Morzaria would succeed Lucas as Group Finance Director. Tushar will now take up his appointment as Group Finance Director on October 15 and join the Board on this date. <a href=" http://www.lcwpros.com/rexavar-permanent.pdf ">rexavar nz</a> With little progress shown in Washington on a deal to raisethe borrowing cap, the cost to insure a U.S. default in thederivatives market nearly doubled this week, approaching thelevel last seen in July 2011 during the first debt ceilingshowdown between President Barack Obama and top Republicanlawmakers. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/purchase-griseofulvin-online.pdf ">buy grifulvin</a> Besides Hyde, the other players disciplined on July 22 were star cornerback Bradley Roby and freshmen recruits Marcus Baugh, a tight end, and defensive lineman Tim Gardner. Each was involved in a separate incident. <a href=" http://www.bharat79.com/russian-stallion-reviews ">order russian stallion</a> Nigeria declared a state of emergency on May 14 to fight an Islamic uprising by militants in the northeast who want to impose Islamic law across a country divided almost equally between the predominantly Muslim north and mainly Christian south. <a href=" http://axcomputers.com/nexium-generic-equivalent.pdf ">esomeprazole mylan 20 mg</a> "Only time will tell" is a thoroughly banal response. But there can be wisdom in banality. Every case has its own merits, and a &#039;one size fits all&#039; approach could never suffice. But some general considerations can be made.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).