Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Good crew it's cool :) <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/propecia-cost-comparison.pdf#dine ">propecia dosage</a> We could have new models for careers where workers come in and out of the workforce throughout their lives. Perhaps institutionalize sabbaticals. People could work regularly for three or four years full-time and then maybe take six months off - take a course and go back to the same employer with new skills and information. Maybe head in a totally new direction. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/buy-propranolol-inderal-online-uk.pdf#block ">propranolol 60 mg er caps</a> A new law there, passed five months after Washington shamefully abdicated its responsibility to pass new gun control measures, requires background checks for private gun sales — a crucial step to keeping criminals from so easily obtaining deadly weapons. It also limits the number of rounds in a magazine. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/buy-naproxen-sodium-uk.pdf ">can you buy naproxen in uk</a> "When I read the script, Steve was a guy that I really admired, and he was not always being shown in the best light, and I was a little taken aback. I really admire who he is and what he's done. I want to in some ways protect the legacy of a guy that I admire," Kutcher said. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/avanafil-spedra.pptx#beauty ">stendra 200</a> He said: "The victims of press abuse, who Hacked Off represent, were appalled that Rupert Murdoch told Sun journalists that parts of the Leveson inquiry were over &#039;next to nothing&#039;." <a href=" http://www.assurscoot.com/vigrx-plus-side-effects.pdf ">que es el vigrx plus</a> This site uses Facebook comments to make it easier for you to contribute. If you see a comment you would like to flag for spam or abuse, click the "x" in the upper right of it. By posting, you agree to our Terms of Use.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How do I get an outside line? <a href=" http://www.coetc.net/?desyrel-dose-for-insomnia.pdf#july ">desyrel dosage for insomnia</a> In the suit, Jackson's family alleges that privately held AEG Live, one of the world's top concert promoters, negligently hired cardiologist Conrad Murray as Jackson's personal physician and ignored signs that the singer was in poor health. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/is-paroxetine-the-same-as-fluoxetine.pdf ">paroxetine hydrochloride tablets usp</a> Letta defended the government's choice, saying the investment by Poste was not a public intervention to bring the former flagship carrier under state control, but an emergency move to foster shareholders to be responsible. <a href=" http://insideart.tv/super-p-force-in-canada.pdf#december ">super p force funziona</a> “Despite the apparent urgency of the crisis for Armenians in Syria, Armenia remains a remote and distant focus,” Giragosian wrote in Oxford Analytica in December. “Even some of those now coming to Yerevan may be only treating it as a temporary refuge.” <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=pediatric-motrin-dose-mg-kg-vgs.pdf ">pediatric motrin dose mg kg vgs</a> But he also urged Israelis to abandon "exaggerated security pretexts and obsessions." Israeli security concerns focus mainly on Gaza, where Hamas &ndash; a militant group sworn to Israel's destruction &ndash; rules instead of Abbas's mainstream Palestinian Authority. <a href=" http://www.bharat79.com/buy-avigra-online-nz#muttering ">avigra pfizer</a> As for the options, ours came with heated seats and, the ultimate in luxury, a heated steering wheel. And there are no fewer than 18 interior panels that you can personlise on the dash and doors. You can even select backlit LEDs for two of them, plus have LEDs or prints of clouds or chequered flags in the headlining. All very funky.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).