Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I sing in a choir <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/remeron-price-in-egypt.pdf#upset ">mirtazapine 15 mg high</a> Shares in Siemens, Germany's No. 2 company by market valueand a bellwether of Europe's biggest economy, rose as much as2.3 percent in early trade on Monday and were 0.9 percent higherat 80.37 euros by 0804 GMT. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/is-it-ok-to-take-clomid-while-pregnant.pdf#exaggerate ">clomid pct buy online</a> Oct 22 (Reuters) - Travelers Cos Inc reported athird-quarter profit that beat analysts' estimates, and the U.S.insurer announced a $5 billion buyback program, sending itsshares up 3 percent in trading before the bell. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?imitrex-prescription-assistance.pdf ">purchase generic imitrex</a> Ukrainian President Viktor Yanukovich on Friday re-iteratedthat Kiev was committed to signing the key agreements with theEU at a late November summit in Vilnius, Lithuania, marking apivotal shift away from its former Soviet master Russia towardsintegration with Europe. <a href=" http://icnc.co.nz/.pdf ">arcoxia mg 60</a> Before the minutes were released, a report showed U.S. homeresales rose in July to the highest level in over three years,suggesting sharply rising borrowing costs are having only alimited impact on the housing market's recovery. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/insomnia-relief-while-pregnant.pdf#dates ">insomnia relief youtube</a> “Diplomatic relations and political exchange are basic requirements for a person to enter a country,” he said to Al Arabiya. “We cannot accept a passenger if his country does not have political relations with Saudi Arabia because it would be impossible for him to enter the country.”

2rand[0,1,1]

26.5 2017

An envelope <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/buy-cyproheptadine-uk.pdf#assurance ">cyproheptadine online uk</a> Rodriguez was diagnosed Sunday, the final day of his Minor League rehab assignment, with a Grade 1 left quad strain after an exam and MRI performed by Yankees team physician Dr. Christopher Ahmad. As a result, Rodriguez remained on the disabled list and returned to Florida to rest and receive treatment. But on Wednesday, Dr. Michael Gross of Hackensack, N.J., said on WFAN Radio that Rodriguez asked him to look over the MRI. Gross told Mike Francesa he found no issues with the MRI. <a href=" http://www.hortidiveio.it/nytol-to-get-high.pdf#isolation ">nytol one a night ingredients</a> &#8220;It has been my privilege to work with so many talented and dedicated public servants,&#8221; Mueller said. &#8220;While it is difficult to leave this family, I leave knowing that the work will continue under the leadership of individuals &#8212; in the Justice Department and the FBI alike &#8212; who embody the FBI&#8217;s motto of fidelity, bravery and integrity.&#8221; <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-azithromycin-online.pdf#fertile ">azithromycin buy online uk</a> The other satellite, Insat-3D, has been launched by India and is said to add a new dimension to weather monitoring. Part of its mission will be to help offset the impact of storms and natural disasters. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/fda-nexium-warnings.pdf ">fda nexium warnings</a> It is a far from impossible outcome. The Brotherhood has been damaged by Morsi&#039;s lacklustre period in office but they remain the best-organised force in the country. The way they have been treated will add anger and zest to their campaigning. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/order-tretinoin-cream-005.pdf ">obagi medical tretinoin cream 0.05</a> Smith is a rookie, so the Jets know there will be painful moments along the way. But on a night when Brady was just ordinary – he completed less than 50% for the first time since late in the 2009 season – and his offense was way out of rhythm with receivers just as bad as the Jets’ collection, Smith went down swinging and missing.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).