Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Pleased to meet you <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/ivermectin-online-canada#ashes ">where can i order ivermectin</a> In a statement following its two-day policy meeting, the Fedsaid the economy continues to recover but still needs support.The central bank said it would keep buying $85 billion per monthin Treasury and mortgage securities in an effort to strengthenthe economy. <a href=" http://supergeniusstudio.com/ibuprofen-400-buy-online.pdf#thereby ">where to buy ibuprofen in japan</a> "It's personal," said Cincinnati resident Chris Donegan, whose 11-year-old son wore a hoodie to the rally, as Martin did the night he died. "Anybody who is black with kids, Trayvon Martin became our son." <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/purchase-wellbutrin-no-prescription.pdf#ernie ">bupropion hcl xl 300 mg cheap</a> Chidambaram said a jump in spending on fuel and food subsidies must be tackled sooner rather than later as part of a series of steps to stabilize the economy. India imports nearly 80 percent of its oil needs and the rupee's drop has made government fuel subsidies more costly. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/retail-price-of-lamictal-avis.pptx#disappointing ">buy lamictal xr weight loss</a> Omega, for instance, in the quarter sold 3.67 millionshares of Facebook, according to the firm's regulatory filing.The hedge fund also took a new stake of 5.72 million shares inNew Residential Investment Corp, a mortgage real estateinvestment trust. <a href=" http://www.adstone.pl/doxycycline-manufacturer-backorder.pdf ">doxycycline order online canada</a> "It's possible other banks will exit government bondtrading. The return on equity on this business is verychallenging right now because of the capital requirements ontrading books and other regulatory developments, not to mentionother costs associated with being a primary dealer," said ElieEl Hayek, global head of interest rate trading at HSBC.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" https://www.loket.nl/order-generic-nexium.pdf ">nexium for gastritis user reviews</a> ST. LOUIS -- Don Mattingly was kidding, of course, on Wednesday when he declared the Dodgers now to be “America’s Team,” noting lightheartedly that everybody wants to see a Game 7 in the NLCS, even Cardinals fans. <a href=" http://drakeed.com/amoxicillin-trihydrate-500-mg-strep-throat.pdf ">how much does amoxicillin cost at rite aid</a> In order to restore civility to our online comment forum, remove some of the subjectivity in the approval of comments, and refocus the discussion to the contents of stories, we have adopted new rules for commenting on poststar.com, effective immediately. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/can-i-buy-naproxen-over-the-counter-in-uk.pdf ">can you buy naproxen in uk</a> RCN general secretary Peter Carter said the reforms could "well turn out to be the biggest disaster in the history of our public services" if the government did not pay attention to the concerns of unions and other bodies. <a href=" http://sexperterna.org/1000-mg-tylenol-800-mg-ibuprofen.pdf#prevailed ">ibuprofen dosage by weight kg</a> "We believe modifying the voting standard is in the best interests of Dell shareholders, both because it has enabled us to secure substantial additional value and because it provides a level playing field for the decision facing shareholders," said Adam Mandl, the chairman of Dell's special committee. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/harga-dapoxetine-di-indonesia.pptx#sniffed ">dapoxetine ireland</a> JAL and its Japanese rival All Nippon Airways, the single biggest operators of the Dreamliner, have put their fleets back into service. JAL resumed Dreamliner flights in June after fixing the batteries.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).