Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I came here to work <a href=" http://www.czwg.com/abilify-30-mg-tablet-xbmc.pdf ">abilify 30 mg tablet epad</a> "Hun Sen and his party must change drastically and fast to be able to remain a relevant political force," said Lao Mong Hay, a prominent Cambodian academic. "They need to work as servants of the people, not their masters." <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/buy-terbinafine-pills-tpb.pdf#apologies ">terbinafine 250mg buy from canada ltd</a> Arison, who owns 29.4 percent of Carnival shares, is no stranger to public scrutiny. He faced criticism earlier this year for attending a game of his Miami Heat basketball team while passengers were drifting on the Triumph. <a href=" http://www.hardmusica.pt/buy-levonorgestrel-tablets.pdf#disposed ">order alesse 21 online</a> Mr Dennehy's advice is to drip-feed money into funds over the coming months rather than commit lump sums. This protects against sharp falls. He recommends Invesco Perpetual Emerging Countries, Threadneedle Global Emerging Market Equity and Fidelity Emerging Markets. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-vasotec-online.pdf#typewriter ">order vasotec online</a> "The root cause seems to be China," said Mr. White, whose firm operates in 10 nations and sells into more than 150. "The demand that they had going—the need for iron ore, copper and coal—was driving mining activity in Australia, South Africa and South America." <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?albuterol-ipratropium-nebulizer-treatment.pdf#tin ">cheap albuterol inhalers</a> State Senate President John Morse, who helped lead efforts in the state legislature to ban ammunition magazines with more than 15 rounds and to require background checks for private gun sales and transfers, said he had "absolutely no regrets" about pushing the gun-control measures.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Three years <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/does-vaso-9-reviews.pdf ">vaso 9 pills uk</a> As Sheridan Morley noted in his Theatrical Companion to Coward, this was the first production at the National to be written and directed by a living playwright. Coward directed &ldquo;a cast that could have played the Albanian telephone directory&rdquo; with success. Leading the bohemian charge was Edith Evans as Judith Bliss, with Derek Jacobi, Lynn Redgrave, Robert Stephens and Maggie Smith also in the acclaimed mix. After the 1956 revolution of Look Back in Anger and kitchen-sink drama, the revival of this 1924 hit was &ldquo;largely responsible for the start of the 'Noel Coward Renaissance'&rdquo;. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/cheap-bupropion-xl-package-insert-pdf ">buy bupropion hcl xl 300 mg high off</a> I used to think Saddam was a horrible sadist, but the more I read about the extreme hate filled violence that just keeps getting worse there, the more I think that perhaps an iron fisted dictator is the only way to keep those people acting at least halfway civilized. And the more I think that all the American lives lost and Billions of dollars spent trying to rebuild Iraq and give them a free and democratic life was just a tragic waste. <a href=" http://www.rodyb.com/buying-accutane-online-uk-safe.pdf#happening ">buying accutane online uk safe</a> Since Matsuzaka (0-1) pitched on Monday at Columbus, Collins planned to hold him to a pitch count in the 85-90 range Friday night. Dice-K was halfway to his limit through two innings, allowing six hits, including Hunter’s blast in the first and his RBI double one inning later. With first base open, Cabrera then pounded a three-run homer down the line in left, his 41st of the season, for a 5-1 lead. <a href=" http://ascofarve.com/?trend-micro-worry-free-business-security-support-number.pdf ">trenabolic injection</a> Companies such as AIG, Chubb and Fireman'sFund are competing to offer extra layers of protection to"gold-plate" properties owned by the well-heeled, said JimWhittle, assistant general counsel with the American InsuranceAssociation. <a href=" http://feeny.nl/where-can-i-buy-doxycycline-for-my-dog.pptx ">buy doxycycline uk</a> "If you take his approach as a whole, it is anti-business,it is anti-enterprise, it is saying to companies that areinvesting in Britain: 'I am going to put up your taxes'," saidCameron. "It is nuts, frankly, to put up corporation tax."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).