Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I hate shopping <a href=" http://empatiacomunicacion.com/is-propecia-better-than-generic-finasteride.pdf#steal ">propecia online</a> Since its release earlier in the year, the Roku 3 has been the little black streaming box to beat. Now the company has updated the rest of its streaming lineup with UI and design cues from its flagship streamer. <a href=" http://www.iap.org.br/apidexin-diet-pills-side-effects.pdf ">best weight loss pills apidexin</a> "I think it's very important to fix a broken system, to treat people with respect, and have confidence in our capacity to assimilate people," Bush told ABC in an interview broadcast Sunday. "It's a very difficult bill to pass because there's a lot of moving parts. And the legislative process is &ndash; can be ugly ... But it looks like they're making some progress." <a href=" http://www.tdic.it/atorvastatin-generic-availability.pdf#nostril ">caduet 10 mg 10 mg tablet</a> Surprises seem to be a staple of the couple’s recent relationship, which has been generating marraige rumors for the better part of a year. Last December, West surprised his fans when he announced at a concert in Atlantic City that Kardashian was pregnant with his child. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/stendra-rx-list.pdf#current ">avanafil rxlist</a> Earlier his ministry in a statement had directly accused the Pakistani army of launching the attack alongside militants, but it subsequently withdrew the allegation, which could have escalated tensions between the rivals. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/high-dose-lasix-renal-failure.pdf#arriving ">role of lasix in acute renal failure</a> &#8220;Henry George proposed a “single tax” in his book Progress and Poverty. The tax would be leveled on the rich and poor alike, with the excess money collected used to equalize wealth and level out society.&#8221;

2rand[0,1,1]

26.5 2017

The United States <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-flagyl-er-750-mg.pdf ">where can i buy flagyl in uk</a> Poor dental health, especially tooth loss, is associated with several established cardiovascular risk factors, including diabetes, smoking, blood pressure, obesity and other novel risk factors, according to research being ... <a href=" http://bislettkebabhouse.no/wellbutrin-sr-cheapest.pdf ">cheap wellbutrin xl</a> With so much uncertainty around the headline numbers,attempting to separate banks' paper bets on commodities fromphysical trading - the segment most at risk from regulators - isall but impossible. Analysts at Deutsche Bank estimated in areport last week that JPMorgan's physical book accounted forsomewhere between a third and two-thirds of its overallcommodities trading operation. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/where-can-i-buy-accutane-yahoo-mail.pdf ">where can i buy accutane for cheap online yahoo</a> Dr Arif Rajpura, Blackpool Council&#039;s director of public health, said: "As a result of these concerns we believe there may be a risk of infection to those people who have been pierced since the disconnection on 13 August. <a href=" http://www.edna.eu/en/hydrochlorothiazide-50-mg-uses-439#broadcasting ">purchase clonidine</a> "Ariel's chairman, John Rogers, was a vendor at the sametime, and he was spectacular. He was incredibly competitive anda great athlete, always running the stairs to get to the bestlocations. At the time, we had been given some stock asChristmas presents: He owned some General Motors, I owneda few shares of the auto-parts supplier BorgWarner. Weused to sit in the stands together as we waited for the fans tocome in, talking about the stock market." <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-premarin-online-canada.pptx#photo ">buy cheap premarin</a> No one questions Spitzer's ambition or his ability to usehis powers to the max. He has already leaped to the top of thepolls less than a week after announcing his candidacy, and thecomptroller's office would give him a pulpit from which to decryperceived wrongs.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).