Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A company car <a href=" http://schell.com/?can-you-buy-prozac-online.pdf#waving ">buy prozac online uk</a> Overseas central banks, particularly those in Asia, have been huge buyers of U.S. debt in recent years and own more than a quarter of marketable Treasuries. China and Japan are the biggest foreign holders of Treasuries. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-tetracycline-online.pdf ">buy tetracycline canada</a> Bo was sentenced on Sunday after being found guilty oncharges of corruption, taking bribes and abuse of power. He isexpected to appeal, although since all courts are controlled bythe party the verdict was likely pre-ordained. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-orlistat-cheap-canada.pdf ">where to buy orlistat in south africa </a> &#8220;It is undeniable that you are one of the most talented artists on the planet,&#8221; she told Whoopi Goldberg. &#8220;[But] you are even more loving than you are talented. You are walking unconditional love &#8230; and I am blessed to call myself a friend of yours.&#8221; <a href=" http://www.bellavistaar.gov/purchase-doxycycline-monohydrate.pdf ">order doxycycline online uk</a> Laura Whitmore is wearing an Allsaints leather mini with side split and zip detail. With it&#39;s high waist it&#39;s perfect for tucking a T-shirt like Laura, or silk blouse into for a grown up look. And that side split is making the most of Laura&#39;s endless legs. Click the link (right) to buy now. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-hydrochlorothiazide-uk.pdf ">buy hydrochlorothiazide uk </a> Clark County Sheriff Doug Gillespie said Vanbuskirk had performed "dozens" of rescues like the one that killed him Monday. Las Vegas rescue workers have completed 130 helicopter rescues in the past 12 months.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://www.bascperu.org/buy-finasteride-uk.pdf#dashed ">finpecia tablets price india</a> AMMAN, July 21 (Reuters) - Military support from Iran andits Shi'ite ally Hezbollah has given Syrian President Basharal-Assad new impetus in his fight against the insurgents intenton ousting him, but at a price. <a href=" http://randyniles.com/doliprane-500-mg-paracetamol.pdf#material ">posologie doliprane 1000 allaitement</a> With that long a time horizon, you need to keep money invested in stocks, which, over time, still outperform other investments. Large company stocks returned just a shade under 10 percent a year between 1970 and 2012, a period that covers several market meltdowns. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/effexor-xr-uk.pdf#colonial ">venlafaxine patient uk</a> Reliability standards which were once voluntary have becomemandatory. New synchrophasors are being rolled that will provideupdates about the state of the grid several times a second,giving control room staff more situational awareness. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-cleocin-cream.pptx#ethel ">where can i buy clindamycin cream</a> "That is very close to the happy signals and sad signals.Suicidality and depression are all co-regulated by that samearea of hypothalamus," said Starr, whose firm specializes ininvesting in innovative healthcare companies. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-acyclovir-400-mg-online.pdf ">where can i buy acyclovir 400mg</a> STOCKHOLM - With 100 million people logging on every day for a fix of its games like Candy Crush Saga, global gamemaker King is showing rivals not just how to hook players, but how to get them to pay.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).