Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to pay this in, please <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=where-can-i-buy-fluticasone-propionate-cream-gbbo.pdf#hose ">buy flonase nasal spray pterygium</a> Charity fitness events—runs, walks, bike rides, even mountain climbing trips—can do double duty when it comes to motivation: Not only are you training for a concrete goal, but you're also doing it for a good cause. "It can be really empowering, to know that this small thing you're doing for yourself can also have a bigger impact on other people who really need it," says Holland. Some charity-oriented fitness programs will even set you up with a coach and a training program, at no or little cost to you besides what you're required to fundraise. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/where-to-buy-bimatoprost-in-canada.pdf#mechanism ">careprost bimatoprost buy online</a> NEW YORK, Oct 14 (Reuters) - U.S. stocks rose in a volatilesession on Monday, reversing earlier losses on hopes that therewould soon be a deal to end the gridlock in Washington over abudget and increasing the U.S. debt limit. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-to-buy-permethrin-spray-over-the-counter.pdf ">where to buy permethrin 5 dermal cream</a> Cuban testified all day Thursday. The trial opened on Oct. 1 and is expected to last eight to 10 days. The SEC brought the civil lawsuit against Cuban in November 2008. A judge dismissed the suit in 2009 but an appeals court revived the case the following year. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/feminax-ultra-spc.pptx#yard ">feminax for flu</a> If it was not for the exploits of the then 25-year-old LKS Lodz keeper, it might indeed have ended up being a similar scoreline. But his first eccentric save, after two minutes, was almost his last. <a href=" http://www.autoempleo.net/what-class-of-antibiotic-is-bactrim-ds.pdf#beetle ">ciprofloxacino y bactrim</a> But it was the throng that, adoringly, was thanking the greatest to ever close out a baseball game, in his case with an all-time record of 652 saves and still counting. And seemingly everywhere at the Stadium Sunday, whether on the field, in the media conference room or on the center field jumbo screen, there were people from baseball and show biz all paying tribute to Rivera, reiterating the fact that, yes, his parents had indeed “made a good one.”

2rand[0,1,1]

26.5 2017

About a year <a href=" http://webtelmedia.se/where-can-i-buy-orlistat-in-canada.pptx#lord ">cheap orlistat</a> On the other hand, almost any degree that contains the word &ldquo;studies&rdquo; is a break-even proposition. Combining data from the Census Bureau and PayScale, an online compensation aggregator, reveals that the average student who attends some college but does not graduate can expect to earn at least as much as graduates with four-year degrees in physical education, fine arts, paralegal studies, public health, music, theology, sports medicine, athletic training, culinary arts, special education, elementary education, social work and child and family studies. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/atenololchlorthalidone-5025-tabs.pdf#brakes ">atenolol 25mg tablets</a> “It’s not time to hang it up. I have a lot of fight in me,” Rodriguez said after going 1-for-2 with the homer, a walk and handling two chances in five innings at third base. “We have a process, and the process is not (finished) yet.” <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/xenical-price-comparison-uk.pdf#grief ">generic xenical uk</a> The tax hike is part of a package agreed last year by theprevious government and the two current ruling parties, as thefirst step in a doubling of the consumption tax - similar to agoods-and-services tax in other countries - over two years. Thelaw stipulates that the government must confirm that the economyis strong enough to weather the tax hike before proceeding. <a href=" http://armanoswine.se/can-i-buy-amoxil-over-the-counter.pdf ">can i buy amoxicillin over the counter in uk</a> With a head start on the weekend, "Turbo" added $9.7 millionon Wednesday and Thursday at North American (U.S. and Canadian)theaters, plus $22.6 million from international openings, whichonly covered about one-quarter of all international markets.DreamWorks spent roughly $135 million to make the film. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/felodipine-5mg-tablets.pdf#helm ">plendil er 5mg</a> Wow, hand in the air, lots of questions about these clowns. These six Joint Terrorists just volunteered the information that they were aware of the family&#039;s Google search history? And they were confident of being welcomed in with badges and no warrants?

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).