Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What qualifications have you got? <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/can-nexium-be-given-iv-push.pdf#timber ">arrow generics nexium</a> Stocks ended lower Thursday as miners and energy producers dragged the S&P 500 down to its first loss in seven sessions. The S&P 500 lost 0.3%, while the Nasdaq and the Dow Jones industrial average each dipped 0.2%. Preliminary data showed NYSE and Nasdaq volume falling slightly from ... <a href=" http://ascofarve.com/?buy-oxymetholone-50mg-tablets.pdf ">oxymetholone steroid price in india</a> The vote is intended to put an end to the political instability that has eaten into post-coup optimism that saw mining firms pledge multi-billion dollar deals in a country rich in iron ore, bauxite, gold and other minerals. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-tablets-bp-100mg-dmt.html#dangers ">allopurinol teva 300 mg</a> U.S. Secretary of State John Kerry was unusually forthright in condemning the imposition of a state of emergency - a throwback to the nearly 30 years of authoritarian rule under U.S. ally Hosni Mubarak, toppled by a popular uprising in 2011. <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/purchase-atrovent/ ">buy atrovent online</a> "States have thus far managed to avoid closing or suspendingmost programs and services by using carry-over funds or, in somecases, by using state spending to fill in for missing federaldollars," the bipartisan National Governors Association said ina letter sent to congressional leaders on Thursday. "However,states are not in a position to be the bank for the federalgovernment," <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/tinidazole-tablets-ip.pdf#farmer ">tinidazole bp 500mg tablets</a> "Given the size of this transaction and the complex natureof the issues involved, I have decided to extend the statutorytime period. This will allow sufficient time for the newgovernment to carefully consider all the relevant issues andadvice from the Foreign Investment Review Board before making adecision," Hockey said.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How many days will it take for the cheque to clear? <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-yellow-teeth-skyrim.pdf ">isotretinoin usage pdf</a> The Grade II-listed manor house has been on the market since last August &ndash; and, following six &ldquo;serious&rdquo; offers over that time, the agents are now close to securing a sale, Diary learns, after receiving their best offer of £2m. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-khrw.pptx ">levitra mvbj</a> It&#8217;s easy for people to judge others, like the two comments above, but neither has been deployed over seas and neither I&#8217;m sure have fought for this country in any matter whatsoever. The guy flipped out and lost himself, it happens. He should have used the insanity defense, he obviously did not have proper legal counsel. Maybe he can shack up with Chelsea Manning now at Levenworth and they both can keep the delusions alive. I feel bad for Bale&#8217;s wife and kids, they are the ones that are going to lose out, oh and also for all those Afghans that he maimed. <a href=" http://www.webdynamics.ca/motrin-suspension-infantil-dosis-20-mg.pdf#peculiar ">can i take 3 200mg motrin</a> The $115 million "Elysium" closes out an unpredictable summer for big-budget spectacles, and an unpredictable season for Sony. The studio started the summer with expensive flops such as "After Earth" and "White House Down" that drew some investor ire, but compensated somewhat with the hit comedies "Grown Ups 2" and "This Is the End." <a href=" http://www.bartoszkolata.com/motrin-ib-sinus-ingredients.pdf ">generic for motrin</a> "Especially at a time when the United States in particular is focused on internal domestic issues, beginning with the budget ... I think it's very, very important that we continue to assure our allies in this region of the world that we are committed to these alliances," Hagel said. <a href=" http://fotahouse.com/effexor-xr-or-effexor-xr.pdf ">venlafaxine same as effexor</a> Officials with the Alabama Department of Public Health say family burial plots are not uncommon in Alabama, but city officials worry about the precedent set by allowing a grave on a residential lot on one of the main streets through the old railroad town, located in the northeastern corner of the state.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).