Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/zyprexa-zydis-package-insert.pdf ">zyprexa zydis half life</a> Al Qaeda in the Arabian Peninsula (AQAP) is regarded by the United States as one of the most active wings of the militant network, posing a serious threat to Western interests including oil tanker traffic. <a href=" http://tamarabaranova.com/wellbutrin-sr-cheapest.pdf#smooth ">buy wellbutrin sr 200</a> Speaking before the Association for a Better New York on Tuesday, mayoral candidate Joe Lhota criticized rival Bill de Blasio’s approach to combating crime. As he’s done before, Lhota raised the specter that de Blasio would return us to the bad old days of the late 1980s, when murders in the city were approaching their all-time peak of over 2,200 in 1990. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?do-you-need-prescription-ventolin-australia.pdf#squad ">ventolin inhaler online no prescription</a> The government allowed Indian states that have decided tosupport foreign direct investment in retail to make a decisionon where they would allow foreign retailers to set up shop. Theearlier rule stated foreign chains can only open stores incities with a population of more than a million. <a href=" http://www.careercadence.com/10-mg-phenergan-ok-for-pregnancy.pdf ">how much does a prescription of phenergan cost</a> It’s funny, too, because I would certainly consider myself a “core” or perhaps “hardcore” gamer, though I dislike these terms as much as I dislike the term “casual” if only because they’re overly broad and mostly useless. <a href=" http://www.portaljardines.com/mylan-fentanyl-transdermal-system-how-to-abuse.pptx ">fentanyl patch generic manufacturers</a> The Mets — who have just $25 million committed to two players (David Wright and Jon Niese) next year — will also have to factor in a number of players who are arbitration-eligible this offseason, including Daniel Murphy and Dillon Gee. So according to their numbers, the Mets will likely have somewhere around $30 million to spend.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm a housewife <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-200-mg-obat-untuk-apa.pdf#speaking ">cefixime tablet used for adalah</a> The offer is a way to help fellow citizens “support and connect with one another, even as we wait for our elected officials to do the same for our country,” Schultz said in a memo to staff on Tuesday. <a href=" http://vonfluestudio.com/buy-bupropion-xl-300-mg.pdf ">buy bupropion hcl xl 300 mg</a> A possible choice may be detainees from Afghanistan, where the United States is drawing down its combat presence by the end of next year. This spring, the United States gave control of its prison with more than 3,000 detainees near the Bagram base in Afghanistan to the Karzai government as part of its shift of control of the country's security to the Afghans. <a href=" http://www.tintypegallery.com/buy-paroxetine-online-uk.pdf ">buy paroxetine online uk </a> Companies will be required to integrate the UDI into existing information systems, test barcode printing software and train employees. They will also have to redesign device labels to incorporate a barcode and install equipment needed to print and verify the UDI on labelers. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/vilitra-review.pptx ">vilitra 20 einnahme</a> Cyclosporiasis is most common in tropical and subtropicalregions of the world. Outbreaks in the United States and Canadahave been linked to imported fresh produce. (Reporting by Toni Clarke in Washington and Pallavi Ail inBangalore; Editing by Don Sebastian and Andre Grenon) <a href=" https://www.ivanexpert.com/alesse-birth-control-price-walmart.pdf#following ">alesse generic reviews</a> "I suspect we're like lots of other families out there &ndash; just needing help and not wanting to create a fuss or be belligerent in order to get the very minimum of health service that an elderly, frail, vulnerable woman deserves."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).