Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheapest-price-toprol-xl.pdf ">cheap toprol</a> The Russians must love watching Putin toy with the grossly overmatched Obama administration. It will be fun (in a very perverse and sad way) to watch how they humiliate Obama over the next few years. <a href=" http://www.kfc.pt/cheapest-generic-propecia-now-available-in-usa.pdf#wretch ">propecia price uk graph</a> For many years, Juanita Carberry lived in a modern house overlooking Mombasa harbour. In later life she moved to London, and occupied a former council flat in Chelsea. On Remembrance Sunday she invariably marched in the Cenotaph parade wearing her FANY slouch hat. Her memoir of her early years, Child of Happy Valley, was published in 1999. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/best-drugstore-foundation-for-oily-skin-allure.pdf#abode ">share price of sandu pharma</a> He became expert in &ldquo;cutting&rdquo; &ndash; a rodeo event where the rider &ldquo;cuts&rdquo; a steer away from the rest of the herd &ndash; regularly competing in rodeos and competitions across California and down to the Mexican border against professional cow-punchers. (He also co-owned a bucking bull named Little Yellow Jacket, which was recently retired as an unprecedented three-time world champion.) <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-succinate-usp-dissolution.pptx#issued ">metoprolol atenolol compared english</a> The key elements are the time it takes to get to the hospital ER and OR from the time of the injury; how large the zone — or area — of injury; and the ability to get blood flow returned to the severed part. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/buy-synthroid-cheap.pptx#far ">synthroid cheap</a> For make no mistake, the public agonies now being endured by various officers in the West Midlands, and the torments that may lie ahead for their Scotland Yard colleagues, are all the work of Andrew Mitchell and his fellow political bruiser, David Davis.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I went to <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-studies-illinois.pptx#defence ">isotretinoin tips withdrawal</a> WASHINGTON, D.C.  -  The days of $3 gasoline may be gone. That was the takeaway message from oil industry executives and analysts called before Congress to determine why petroleum prices have steadily risen for consumers despite massive increases in domestic production. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-order-penile-injections-therapy ">non-pharmacological management of erectile dysfunction happen</a> "It does not matter in what form or using what identity Japanese political leaders visit the Yasukuni Shrine, it is an intrinsic attempt to deny and beautify that history of invasion by the Japanese militarists," the ministry said. <a href=" http://www.niec.edu.np/cheap-xenical-uk.pdf#laughter ">buy generic xenical india</a> Michael Oren, Israel's ambassador to the United States, made clear his nation's shift in views on the civil war in an interview with the Jerusalem Post. Even Assad's defeat by al Qaeda-aligned rebels would be preferable to Syria's current alliance with Israel's arch-foe Iran, Oren said. <a href=" http://instadashapp.com/where-can-i-buy-progaine-shampoo.pdf ">buy rogaine australia</a> The decision to ask hospital patients in England a Friends and Family Test question arose in the wake of Sir Robert Francis QC's inquiry into the failings that took place at the Mid Staffordshire NHS Hospital Foundation Trust between January 2005 and March 2009. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-finasteride-uk.pdf ">buy generic finasteride 1mg</a> Ryan proposed that Republicans and Democrats work out a planto curb costly entitlement programs and overhaul the tax code aspart of negotiations to end the U.S. government shutdown andraise the country's borrowing limit.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).