Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Where do you live? <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-vs-lexapro-side-effects-bystolic.pdf#promotion ">celexa drug side effects last how long does</a> “I’m one of the ones that definitely didn’t do it,” Hunter said of PED use. He added that “it’s disappointing when you run a red light,” comparing it to his level of disappointment if multiple players get disciplined in the Biogenesis case. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/toprol-metoprolol-conversion.pdf ">atenolol po to metoprolol iv conversion</a> Google Inc, another investor favorite this year,with gains of 25 percent, also saw a pullback after its resultswere issued last week, coming in below expectation despite a20-percent jump in its core business revenue. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/tricore-order-of-draw.pdf#popped ">order fenofibrate</a> The Finance Ministry, which Shamali previously led, will nowbe headed by Sheikh Salem Abdulaziz al-Sabah, who served formore than 20 years as central bank governor until hisresignation in February 2012. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-medication-information-patient.pdf#underwater ">celexa pill side effects equine</a> British Airways is trialling reusable electronic bag tags that do away with the need for a new sticky label each time you fly. The electronic barcode on the tag changes for each journey to show the latest flight details. <a href=" http://www.ssvoverath.de/safe-place-to-buy-propecia-online.pptx ">buy propecia online cheap</a> - Put up an antenna. If you can't live without sports or local programming, consider setting up your TV to work the old-fashioned way. You can put up an antenna, get a digital converter (not all TVs require this) and watch as much as your antenna will pull in without paying a monthly fee. That can cost as little as $20 for a small in-home antenna to $100 or more for a large roof-mounted one.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Jonny was here <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/celexa-epocrates-online.pdf ">celexa 40 mg for anxiety</a> On the downside, J.C. Penney Co Inc sank 8.9 percentto $7.17 as a company spokesperson denied a market rumor thatthe department store chain had hired bankruptcy counsel. Thestock has fallen 63 percent so far this year. <a href=" http://lafrusleria.com/es/what-is-tadacip-used-for ">tadacip cipla forum</a> Many emergency room visits may also be caused by drug interactions — between both prescription drugs and over-the-counter medications. Doctors and pharmacists need to take time to explain which drugs can have a harmful effect on seniors, and be sure not to prescribe those known to be unsafe in the elderly population. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/stendra-when-available.pdf ">stendra online pharmacy</a> The risk for Twitter, though, is that advertisers may see Facebook, whose 1.16 billion monthly active users dwarf Twitter&#8217;s 218 million, as more of a must-have platform as that transition plays out. And Facebook won&#8217;t be the only other competitor for those dollars. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/ventolin-uk-online.pdf ">ventolin uk online</a> McConnell and Reid resumed stalled talks after a roller coaster day that saw two separate legislative efforts in the House buried after it became apparent too many Republicans were rebelling against their leaders' plans. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/buy-pantoprazole-uk.pdf ">pantoprazole online uk</a> Yet most financial advisers and institutional investors interviewed by Reuters on Monday are telling clients to hang tight - for now. Only a minority are putting clients on red alert and jumping into cash or other safe-haven assets.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).