Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What do you do for a living? <a href=" http://buumon.org/tretinoin-gel-005-reviews.pdf ">retin a tretinoin gel for sale</a> The image, captured by the Hubble Space Telescope, highlights a phenomenon known as gravitational lensing, whereby the galaxy cluster acts as an enormous lens, magnifying light from the objects behind it, and enabling astronomers to explore incredibly distant regions of space. <a href=" http://www.innovatravelperu.com/lotrisone-cream-uk-weather.pptx ">lotrisone cream 45gm price swing</a> GM has been seeking to shore up sales of its Chevrolet brand outside the United States. The automaker on June 25 named its U.S. sales chief, Alan Batey, to lead global Chevrolet, which accounts for more than half of GM's worldwide sales. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-calcium-buy-online-api.pdf ">lipitor atorvastatina 20 mg pfizer zurich</a> I love it! Where do get work like that!? How much do guys like Fisher and Jay Carney take down per year!? And it&#8217;s not really them but moreover, the entire sham where everyone in power lies for everyone else in power, so they can continue to take down these large contracts and salaries. You know you don&#8217;t want to rock any boats or burn any bridges in business, you never know when you&#8217;re gonna&#8217; need to get a favor returned or switch jobs. <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-xenical-orlistat-cheap.pdf ">orlistat generic buy</a> Johnson, who will earn a team-high $21.5 million next season, averaged 16.3 points last season while shooting just 42%. It represented his worst output since becoming a regular starter over 10 years ago. “Numbers are about winning, and that’s all that matters,” Kidd said. “It’s the left column. You have to put points on the board but you also have to play defense. As a team, we all have to sacrifice. Not just Joe, but everybody if you want to win a championship. And I think everybody can handle that role, we’ll be fine.” <a href=" http://www.pifpaf.com.br/can-you-take-abilify-alone-for-depression-cure.pptx ">abilify 20 mg tmr</a> The Plc&#039;s figures, reported to the Stock Exchange, cover the year ending June 2013 and include the club&#039;s Scottish Premier League championship win and Scottish Cup final victory against Hibernian.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've been made redundant <a href=" http://feeny.nl/buy-renova-005-cream.pptx ">buy tretinoin cream 0.025 </a> More than 5 million Americans are living with Alzheimer's, a figure that is expected to nearly triple over the next generation with the aging of the population. Alzheimer's, a fatal neurodegenerative disease, includes memory loss, behavior changes and loss of independence – and therefore places a huge burden on families and other caregivers. <a href=" http://powerbible.com/buy-alesse-online.pdf#animated ">buy alesse online cheap</a> Eli Manning already has a pair of Super Bowl MVPs, earned in two of the most improbable title game victories in NFL history. He’s 32 years old, with three 4,000-yard passing seasons on his resume and two children at home. <a href=" http://www.aaazoellner.com/lopressor-100-mg-pictures.pdf ">generic metoprolol er succinate</a> The government has said that the scheme will correct a problem in the market that locks out a number of tenants paying high rents and unable to save enough for a deposit, even though they could afford mortgage repayments. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/clindamycin-phosphate-1-lotion-price.pdf ">cleocin t solution how supplied</a> Assuming the government shutdown doesn’t get in their way, the justices also will deal with a case that goes to the heart of the partisan impasse in Washington: whether and when the President may use recess appointments to fill key positions without Senate confirmation. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/where-to-buy-accutane-online-review.pdf#listen ">buy accutane usa</a> World number five Tomas Berdych will then take on Argentine Leonardo Mayer in the second of the opening day's matches in Prague as the Czechs play in front of a home crowd for the first time this season.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).