Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to change some money <a href=" http://realeconomylab.org/spermaceti-uses.pdf#mobile ">spermaceti wax structure</a> HBO and sister channel Cinemax likely will generate $1.7 billion in cash flow this year, according to research firm SNL Kagan. Global subscribers to HBO reached 114 million last year, more than any other competitor, Time Warner said in its 2012 annual report. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-rogaine-in-india.pdf#edward ">ordering rogaine online</a> Players on the team continue to be asked about Cooper's situation, making it a distraction or as wide receiver DeSean Jackson called it, "a burden." Cornerback Cary Williams, a free agent addition to the Eagles this past offseason, tried to put it all in the perspective. <a href=" http://ascofarve.com/?boldever-reviews.pdf#beggar ">boldever 10ml</a> In more serious cases of systemic plague, the bacteria can be spread by droplets if a patient coughs. If these droplets are inhaled by another person, they can lead to pneumonic plague. This requires close contact with another individual. Transmission of droplets is the only method that plaque can spread person to person. <a href=" http://www.hardmusica.pt/effexor-buy.pdf#deliberate ">cheap price effexor xr</a> Universities, working with MOOC providers such as edX, Coursera and Udacity, are exploring ways of adapting the courses to reverse that trend. By combining in-person instruction with online learning, they hope to personalize the education experience and encourage student engagement. <a href=" http://www.teamjolokia.com/how-to-stop-calls-from-online-pharmacy.pptx#curt ">names of 348 drugs under price control</a> “There are going to be differences in terms of budget priorities. But we don’t need to inflict pain on the American people, or risk the possibility of America’s full faith and credit being damaged just because one side is not getting its way.”

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to open a business account <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/tadacip-recensioni.pptx#pronunciation ">tadacip canada</a> The best deal is the Vanguard FTSE UK index fund, which costs 0.15pc a year. But there is a one-off initial charge of 0.5pc for first-time investors. In extreme cases, the fees for one tracker can be 10 times higher than on an identical fund. The average fee paid by tracker investors is 0.75pc. <a href=" http://livrespensadores.net/order-guna-venus.pdf#complication ">buy guna venus</a> Lung cancer kills more people than any other cancer and Scotland is said to have one of the highest rates of the disease in the world, with fewer than 9% of patients still alive five years after diagnosis. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/mail-order-abilify.pdf ">mail order abilify</a> But if he does have to decide, he said, he does not want to go to a "sad and bleak" assisted suicide center but rather be surrounded by his closest colleagues at his house in Tuebingen or in his Swiss home town of Sursee. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/meloxicam-ibuprofen-allergy.pdf#slave ">ibuprofen tylenol interaction</a> The best player in Australia by a good distance and among the top five players in the world. In 2010-11 England attacked him with short balls because of his back problem. He does not get out to the short ball but it is the next one that is so dangerous because it messes his footwork up and he is vulnerable to the ball that is straight and nips back. If his back is fine and he is playing the short ball well then he is very dangerous. He was extraordinary against South Africa last winter, riding the short balls and making massive scores. Clarke is a great player of spin, possibly the best in the world. He is a pro-active captain, always ahead of the game. He will be delighted to have this Aussie seam attack and he will attack England. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/where-to-buy-kratom-in-montgomery-alabama.pdf ">kratom eye coupon codes</a> With prompt payment on short-term U.S. debt now assured,rates on October U.S. Treasury bills due Nov. 14 lasttraded at 0.02 percent, down 1 basis point from late Wednesday,according to Reuters data.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).