Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/olanzapine-10-mg.pdf ">olanzapine 6 mg</a> Allan Cowie, Macmillan's general manager for Scotland, said: "Thousands of people across Scotland give up hours of their time to look after loved ones going through cancer and it is vital these people are supported. <a href=" http://www.omegaplast.hu/purchase-spironolactone-eplerenone.pptx#crawford ">aldactone 50 mg price aquarium</a> “Machete Kills,” about the ruthless and almost speechless Mexican assassin (Danny Trejo) with a face like a hunk of bark, is another Robert Rodriguez film that (like pretty much all of the others) bleeds out on its own ridiculousness. Entertainingly gruesome in parts, and not without a certain anarchic wit, it’s the kind of movie you pause to watch when it’s on TV, but after half an hour, you’ll click over to something else. In a year of superfluous sequels eagerly awaited by no one, this one is nearly as unnecessary as “Red 2” and “The Smurfs 2.” <a href=" http://www.iap.org.br/actiderm-lipo-sculpting-wraps-reviews.pdf#tentacles ">actiderm 7 day shred diet reviews</a> Chinese solar panel production quadrupled between 2009 and2011 to more than the world's entire demand as it took advantageof a growing market for renewable energy in the face of concernsabout climate change. <a href=" http://ishedlight.com/suboxone-pill-identifier.pdf ">shooting suboxone film to get high</a> "The content was reported to us," the spokeswoman wrote. "We took action on the profile — removing the content and disabling the profile, and we reached out to law enforcement. We take action on all content that violates our terms, which are clearly laid out on our site." <a href=" http://www.jilchambless.com/bought-clomid-online-get-pregnant.pptx ">how much does clomid cost uk</a> Owners of a 400-million-euro convertible bond will receive about 19 percent of the company and waive theirright to a put option that, if exercised, would have forced IVGto redeem the full amount of the bond by the end of March.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you know the number for ? <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/where-can-i-buy-flonase.pdf#vague ">safe alternative to flonase</a> The survey of about 1,200 adults found that almost half of all homeowners don't know how much coverage they have for the contents of their home, and one in three don't know how much their home is insured for. MetLife warns that this "knowledge gap" can lead to costly surprises and recommends that homeowners review their policies more closely. <a href=" http://www.law-business.com/?sumatriptan-50mg-tablets.pdf#pet ">sumatriptan 100 mg dosage</a> The report's forecast of a shrinking deficit could removeany sense of urgency to deal with issues important toRepublicans, like reforms to government-funded health care andpensions, said Mark Kennedy, head of George WashingtonUniversity's Graduate School of Political Management. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/esomeprazole-magnesium-generic.pdf ">esomeprazole magnesium dihydrate tablets</a> "There have been various reports, but there absolutely are no such facts, so there is nothing I can talk about on this topic," he told a news conference on Thursday after Suzuki reported quarterly earnings. <a href=" http://bpgcgolf.com/amlodipine-telmisartan-tablets.pdf#prepared ">amlodipine besylate oral tablet 10 mg</a> Ah, but socialism for the wealthy is a-ok though isn&#8217;t it. After all America is about dog eat dog capitalism and every man for himself. Of course unless you&#8217;re wealthy, then socialism is there to save you when you go bankrupt. <a href=" http://www.novacast.se/masteron-anavar-only-cycle.pdf ">50 mg anavar pills</a> Talk about fashionable company! Hilary Swank buddied up with designer Michael Kors and Vogue editor-in-chief Anna Wintour to kick off New York Fashion Week with a luncheon at the Fashion Institute of Technology on Sept. 4, 2013.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).