Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

History <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/kratom-teaspoon-dosage.pdf ">kratom bulk buy</a> In a sign the president doesn't think the government will be open for business anytime soon, the White House announced he would visit a Maryland road-construction company Thursday that has been affected by the shutdown to urge Congress to pass a funding bill. <a href=" http://blog.staffnurse.com/cheapest-place-buy-accutane.pdf ">where can i buy accutane for hair</a> Let's go back to my first semester at the University of Alabama. It was the night before my first collegiate final exam – an introductory economics class, I think – and I was, frankly, not ready for it. So, being a typical arrogant freshman, I thought, "Oh, no problem. I'll just pull an all-nighter, ace the test and be playing NBA 2K11 by lunchtime. Piece of cake." <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/seroquel-xr-300-mg-coupon.pdf#schoolmaster ">seroquel dose for bipolar depression</a> I have never heard so much b**l as I did about Arthur's Day. So what if it is another day of "Celebration". Surely we need more indulgence to help us all through Austerity and all the negativity.  <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/benicar-uk.pdf ">buy benicar uk </a> Sentencing was set for Dec. 3 for Kwiatkowski, who pleaded guilty to 14 charges of drug theft and tampering. With his plea, Kwiatkowski will avoid criminal charges pertaining to patients outside New Hampshire. At least two dozen civil lawsuits related to his case are pending, most of them against Exeter Hospital, where he worked for 13 months. <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/ketotifen-fumarate-tablets ">ketotifen uk</a> The percentage of U.S. adults who are family caregivers jumped from 30% in 2010 to 39% in 2012, according to a June report by the Pew Research Center and the California HealthCare Foundation; about two-thirds support a parent or in-law. Almost half of U.S. adults expect to care for an elderly family member at some point, Pew says.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Did you go to university? <a href=" http://www.webdynamics.ca/buy-amoxicillin-for-cats.pdf ">trimox dosage for uti</a> Dolphins and bats don't have much in common, but they share a superpower: Both hunt their prey by emitting high-pitched sounds and listening for the echoes. Now, a study shows that this ability arose independently in each group of mammals from the same genetic mutations. The work suggests that evolution sometimes arrives at new traits through the same sequence of steps, even in very different animals. The research also implies that this convergent evolution is common—and hidden—within genomes, potentially complicating the task of deciphering some evolutionary relationships between organisms.  <a href=" http://www.aspanri.org/?nexium-oral-packet.pdf ">nexium oral thrush</a> After playing seasoned political correspondent Janine Skorsky on Netflix's "House of Cards," Zimmer starts her turn as Mitt Romney's fictional campaign spokesperson, the chipper Taylor Warren, on Sunday's episode of "The Newsroom." She spoke to U.S. News about playing both characters at once, attending the White House Correspondents Dinner and what Hollywood and Washington have in common. <a href=" http://thejnpproject.com/what-is-clonidine-hcl-01-mg-tablet.pdf#vegetables ">clonidine .1 mg for sleep</a> "As a result, they (the children) were deprived of regular, open, and free contact and companionship of family and friends, including their parents," the couple states in a complaint against the county. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/bactrim-tablets-dosage.pptx#daughters ">cost of bactrim at walmart</a> By comparison, the average salary for all professions in San Francisco's Bay Area is $66,070, according to the Bureau of Labor Statistics. Other jobs in the area can command higher wages - physicians make $133,530, a lawyer about $174,440 and a civil engineer makes $107,440 - but the tech industry often offers restricted stock or options on top of salaries. <a href=" http://www.jvstax.com/cost-of-accutane-treatment.pdf#men ">accutane prices in south africa</a> &#8220;Babies who are breastfed generally are healthier, are less likely to have certain health problems and will cost the state less resources,&#8221; Schaaf said. &#8220;Jury duty is a roadblock to that.&#8221;

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).