Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What line of work are you in? <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-prescription-drug-dui.pdf ">no cost rogaine foam dubai</a> Instead, the Knicks have part of the mini mid-level exception (approximately $1.7 million) as well as minimum contracts to offer free agents. They used some of the mini mid-level to re-sign Pablo Prigioni, who was considered a higher priority. With Copeland gone and Matt Barnes re-signing with the Clippers, the Knicks will pursue Carlos Delfino as well as Francisco Garcia. The Knicks, who also have to add a point guard, are interested in Sebastian Telfair. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/buy-betamethasone-ointment-005.pdf#vexation ">xamiol calcipotriol betamethasone gel</a> The study of history in the Thai school system revolves primarily around the history of Thailand and its long line of kings. World history is glossed over, with little or no mention of the Holocaust. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-atorvastatin-online-uk.pdf ">buy atorvastatin online uk</a> * With the introduction of a cheaper iPhone on Tuesday,Apple Inc took a step toward catering to China, theworld's largest smartphone market and one that is crucial to thecompany's future. But the cost of the phone - more than $700 inChina - will still keep Apple's phones beyond the reach of mostChinese consumers. () <a href=" http://bislettkebabhouse.no/order-cheap-cymbalta.pdf#varnish ">order cheap cymbalta</a> The Islanders will place goaltender Rick DiPietro on waivers on Tuesday at noon with the intent of using a compliance buyout to wipe his albatross contract off their team salary cap if – or rather, when – he is not claimed. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-generic-propecia-uk.pdf ">where to buy generic propecia forum</a> The Internet and social media in Kenya, which played a central role in this year's elections by allowing Kenyans to question candidates, took on a new function Tuesday—spreading messages of peace to avert new bloodshed.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Children with disabilities <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?can-i-take-keflex-if-im-allergic-to-amoxicillin.pdf#sunshine ">if i am allergic to keflex can i take amoxicillin</a> To put those numbers in perspective, one elephant (in fact, just 1.6 tusks) would have covered the costs of Al Qaeda’s Kenya and Tanzania embassy bombings in 1998, which helped usher in our modern era of terror. <a href=" http://www.myh.org.uk/buy-roaccutane-answers.pdf ">cheapest brand of accutane erectile</a> This was predicted; I just read the new Kindle blockbuster, The Bahrain Protocol. and the similarities between the book and the present-and potentially explosive future of the Arabian Gulf are hair raising. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/efectos-adversos-escitalopram-10-mg-xefo.pdf#intellegence ">efectos adversos escitalopram 10 mg zkratka</a> "I want to win here, I want to focus on the race and I want to enjoy the fact that it is the only night race we have. Its different here, we haven't been here a long time but it feels like a classic already." <a href=" http://www.masterclass.co.uk/can-i-get-amoxicillin-over-the-counter-uk.pdf#outrage ">amoxicillin purchase uk</a> An animal behaviour expert from Kent decided to test the stubbornness of mules by setting up a problem-solving task - and results showed that mules were faster in their initial learning than both donkeys and horses. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/what-is-the-cost-of-permethrin-cream.pptx#cherish ">where can i buy permethrin 5 dermal cream</a> Suspected insurgents detonated the explosive as a car carrying three teachers passed by a hospital in Chanae district in Narathiwat province, Police Col. Patta Madawah said. Investigators believe the militants were targeting a police vehicle in front of the teachers' car.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).