Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Could you transfer $1000 from my current account to my deposit account? <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-schiuma-senza-profumo-minoxidil-5-dwg.pdf ">rogaine results after 2 years bbc</a> What&#8217;s on second? Our heavy-hitting team of top-rated online services, that&#8217;s what! For example, you can use my Social Security to set up an account and get access to your Social Security Statement to see estimates of your future benefits. If you know your bases are loaded and you are ready to retire, you can hit the ball out of the park with our online retirement application. You&#8217;ll find it all at www.socialsecurity.gov. <a href=" http://puurveltman.nl/buy-betamethasone-dipropionate.pptx ">betamethasone drops scalp</a> Currently, the Foreign Intelligence Surveillance Court makes its decisions on government surveillance requests without hearing from anyone but U.S. Justice Department lawyers in its behind-closed-doors proceedings. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/drugs-online-information.pdf ">rx media pharma full download</a> Israeli forces keep guard as a Palestinian family watches while an Israeli bulldozer demolishes several structures in the east Jerusalem Arab neighbourhood of Silwan in Jerusalem’s old city on January 28, 2013. (AHMAD GHARABLI/AFP/Getty Images) <a href=" http://thejnpproject.com/purchase-doxycycline-hyclate-online.pdf ">doxycycline 10 mg/ml</a> The Justice Department has been tapped by the White House to ensure that couples in same-sex marriages receive all federal benefits to which they are entitled. The Social Security Administration says it has started processing spousal retirement claims for same-sex couples and paying benefits. Last week, the government said that all legally married gay couples will be able to file joint federal tax returns even if they reside in states that do not recognize same-sex marriages. <a href=" http://axcomputers.com/buy-chloroquine-phosphate-online.pdf ">chloroquine price uk</a> Re-elected to a second term in 2011 on promises ofincreasing the government's role in the economy, Fernandez hassaid she is not thinking about a possible third term. But talkpersists that her supporters want the constitution amended tolet her run again.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.edencamp.co.uk/nexium-discount-card-philippines.pdf ">nexium uk</a> Kodak's bankruptcy capped a protracted plunge for thecompany, which was founded in 1880 by George Eastman, theinventor of the hand-held camera and rolled photographic film.Kodak's market value topped $31 billion in the mid-1990s. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/safe-place-to-buy-doxycycline-online.pdf#sovereign ">buy doxycycline uk</a> April 16 - Dell strikes a deal with Icahn to limit hisinvestment in the company. They agree he will not make purchasesthat boost his stake to over 10 percent of Dell's shares, orsign deals with other shareholders who, together with Icahnentities, would collectively own more than 15 percent. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/cheap-alli-pills-uk.pdf ">cheap alli tablets uk </a> While the concept of a reverse repo facility supports thenotion that the Fed is preparing for an eventual rise ininterest rates, SG's Fisher said it is not a signal from the Fedabout tightening policy while it considers reducing its $85billion monthly bond purchases later this year. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/adcirca-rx-list.pptx#development ">adcirca gazzetta ufficiale</a> "Network Rail has been entrusted with large amounts of public and passengers&#039; money which, if invested well, should deliver the levels of efficiency and punctuality it promised to deliver," he said. <a href=" http://uff-fau.org/nuvigil-reviews-for-shift-work-disorder.pdf#uneasy ">nuvigil price per pill</a> The U.S. and China introduced a new round of sanctions against North Korea at the United Nations that the U.S. said would significantly impede the development of Pyongyang's nuclear and missile programs, in response to its test last month of an atomic bomb.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).