Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I came here to work <a href=" http://armanoswine.se/buy-cheap-citalopram.pdf ">buy citalopram 20mg online</a> The immune system is also very weak in the eye so there is a low chance of the transplant being rejected. A few cells can also make a big difference in the eye. Tens of thousands of stem cells in the eye could improve vision, but that number of stem cells would not regenerate a much larger organ such as a failing liver. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/ky-jelly-jual.pdf ">ky jelly untuk apa</a> These most recent furloughs follow six days of budget furloughs this summer, as an effect of the across-the-board cuts known as sequestration. Those cuts may also contribute to a reduction in the number of troops next year, and likely a reduction in civilian personnel or a freeze on hiring new staff. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?seroquel-buy-canada.pdf#citizen ">150 mg seroquel xr for anxiety</a> This kind of behavior by Twitter is totally foolish and unnecessary. Why not spend that money getting hard nosed with schools and colleges about their crappy curriculum and graduation requirements? They need a total realignment and shake up anyway. Let&#8217;s get back to basics and drop the social studies crap in technical programs. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/mirtazapine-tablets-usp.pdf ">buy teva mirtazapine</a> It all makes sense for a player who, as a kid, was rewarded with a comic book for exhibiting good form on a block. Lopez, 25, is one of the most gifted young centers in the NBA, a massive man and smooth scorer who, along with Deron Williams, is a cornerstone of the franchise. Off the court, he is defined by his laid-back, California personality, his love of superheroes and his desire to be creative. <a href=" http://livrespensadores.net/status-to-impress-ex-girlfriend.pdf#trespass ">how to impress your ex gf</a> The hearing, which could last several days, began Monday after being delayed for months because of a legal dispute about the role played in the case by Baldwin, who had accompanied the administrators to their grand jury appearances.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Incorrect PIN <a href=" http://uff-fau.org/para-que-sirve-indumir.pdf#down ">indumir capsulas precio</a> Game on! It looks like these sports stars know how to score both on and off the field. Not only do athletes have fame, fortune, legions of adoring fans and countless endorsement deals, they also have... <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/tadalis-wiki.pptx#washing ">tadalis erfahrungen</a> But Barrett, who has said he would feed his grandchildren fish caught off the Fukushima coast if the clean-up proceeds as planned, said Tepco has lost its credibility to reassure a jittery public. "When Tepco says: 'trust me, this water is safe,' that's not enough," he said. <a href=" http://www.jaxmediator.com/vitex-inc-kansas-city.pdf#folder ">vitex pregnancy</a> In Vienna on Friday, officials from the IAEA and Iran will hold their first talks since Rouhani took office in August, in a new attempt by the U.N. agency to secure Iranian cooperation with its inquiry into suspected activities applicable to the development of nuclear weapons. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?zyrexin-vs-zenerx.pdf#sixth ">zenerx dietary supplement</a> Putin likes to maintain a balance of forces around him and often rotates people he trusts into different jobs. He has a limited pool to pick from, and senior officials who quit or are dismissed rarely then openly oppose Kremlin authority. <a href=" http://www.kfc.pt/lloyds-pharmacy-propecia-discount-code-izod.pdf#destitute ">get finasteride prescription online place</a> Mobile service provider Sprint Corp posted a widerquarterly loss on costs from shutting down its Nextel network,but revenue grew as customers spent more on wireless services.Sprint's stock jumped 4 percent to $5.99.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).