Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Can you hear me OK? <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/propranolol-hcl-tablet-10mg-.pdf ">propranolol lek 40 mg tablete </a> Although defense officials acknowledge the project evokes comparisons to Tony Stark's superhero suit from the "Iron Man" movies, they note that no one is claiming the smart armor will enable soldiers to soar like a plane over cities. <a href=" http://beetperformer.com/ejacupro.pdf#acquire ">ejacupro</a> Washington braced for a partial shutdown on Oct. 1 asCongress tackled an emergency spending bill that Republicanswant to use to achieve Tea Party-backed goals, such as defundingthe Affordable Care Act. <a href=" https://www.loket.nl/buy-nexium-20mg-uk.pdf#lonely ">nexium uso</a> I think that Rees will be helped by a slightly improved oline and potentially more explosiveness at the RB and slot positions, assuming that Carlisle stays healthy, GA3 develops, and Bryant lives up to the hype. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/buy-lamictal-online-gjilan.pptx ">lamictal xr coupon 2012 hnl</a> Prices of other industrial metals such as copper,however, have steadied. And while short-term traders may benefitfrom the rebound in iron ore in July, analysts say price hikeswere largely due to Chinese mills replenishing inventories. <a href=" http://armanoswine.se/buy-cipro-online-paypal.pdf ">buy cheap cipro</a> Holistically, the Surface 2 is a more improved device, with changes to its hardware stretching from its screen, cameras, battery life, casing, and so forth. It&#8217;s a truly great, light device. Whilst as Starbucks &#8212; doing requisite road testing of the Surface 2: low power, bad Wi-Fi and light, loud noises, etc. are great friction for getting to know the bones of a computer &#8212; it appeared that I had the most attractive device in the shop.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm originally from Dublin but now live in Edinburgh <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-naproxen-otc.pdf ">can i buy naproxen tablets over the counter</a> LONDON, Oct 16 (Reuters) - A growing trickle of profitwarnings has prompted analysts to cut forecasts for Europeancorporate earnings this year, with banks, technology firms andminers among the worst hit, Thomson Reuters data shows. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/rapaflo-price.pdf ">rapaflo vs flomax cost</a> So how will the organs of cryonics patients be affected? Dr Gao said: "We simply don&#039;t know if they&#039;ve been damaged to the point where they&#039;ve &#039;died&#039; during vitrification because the subjects are now inside liquid nitrogen canisters." <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/anafranil-reviews-for-ocd.pdf ">anafranil reviews for ocd</a> Early last year Sheikh Salem resigned as central bankgovernor after 25 years in the post, complaining about a rapidrise in government spending. This suggests he could be somethingof a budget hawk in his new job. <a href=" http://www.iap.org.br/slimvits-diet-pills.pdf ">slimvits diet pills review</a> &#8226; MLB is paying $5 million to Anthony Bosch, the proprietor of the now-defunct Biogenesis anti-aging clinic suspected to be a source of illegal PEDs to players, for his cooperation in its case against Rodriguez. <a href=" http://www.skanholz.ee/cymbalta-dosage-10-mg.pdf ">cymbalta ec capsule 60 mg</a> "Most of my colleagues have voiced a perspective of us putting something forward rather than having a citizen initiative go forward that could be much more unworkable," said Oregon Senate Judiciary Committee Chairman Floyd Prozanski, a legalization supporter.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).