Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Very Good Site <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/can-you-buy-clomid-on-the-internet.pdf ">buy clomiphene citrate canada </a> He also visits Leonding, the Austrian town where Hitler attended primary school, explaining: "From all I could gather, he was one of the most unpopular kids in the neighborhood. Nobody had a good word for him." <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/price-of-generic-seroquel-at-walmart.pdf#sale ">seroquel xr 400 mg fiyat俚seroquel dosage 50 mg</a> Water companies are worried the process could contaminate drinking water aquifers that lie above shale gas reserves. But supporters of fracking say it is safe and essential to making the UK more energy self-sufficient. <a href=" http://www.kfc.pt/propecia-for-hair-loss-at-temples-shedding.pdf#branches ">propecia online usa legales</a> Republicans in the House view the Affordable Care Act as a dangerous extension of government power and have coupled their efforts to undermine it with continued government funding. The Democratic-controlled Senate has repeatedly rejected those efforts. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/iv-lasix-push.pdf#tap ">generic lasix images</a> The researchers hope that their study will lead to FDA approval for the DigniCap to be used in the US. Currently patients can rent a similar product, called Penguin Cold Caps, from a British company for $455 per month. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?phallic-symbol-for-masculine-virility.pdf ">supplements for male virility</a> The pollsters said the group went for Obama in 2008, backedRepublicans during that party's congressional election wins of2010 and shifted again to Obama in 2012, making them apotentially critical bellwether for next year's midtermelections.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Where do you come from? <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-research-chem-uri.pptx ">how do i get a prescribed for clomid you take the drug</a> The Dow Jones industrial average was down 37.89points, or 0.25 percent, at 15,296.70. The Standard & Poor's 500Index was down 1.71 points, or 0.10 percent, at 1,695.71.The Nasdaq Composite Index was down 1.18 points, or 0.03percent, at 3,767.08. <a href=" http://ishedlight.com/black-burn-stacker-2-ervaringen.pdf#sway ">stacker 2 not just protein isolate</a> “I'M SO FREAKING OUT LIKE YOU GUYS I CANT BELIEVE THIS I'M SO HAPPY AND I DONT KNOW WHAT TO SAY IT'S LIKE A MIRACLE,” the petition founder wrote following the Hunnam exit news. “I DONT KNOW GUYS PLZ NOW MORE THAN EVER WE MUST JOIN FORCES UNTIL [we receive] 100K SIGNATURES WE WILL DO ALL THE POSSIBLE TO SEE MATT LIKE GREY DONT GIVE [up].” <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/printable-coupon-nexium.pdf#fig ">nexium canada generic</a> &ldquo;I wish I could have been there,&rdquo; she ventured, and immediately saw slight signs of confirmation in their faces. She was onto something. &ldquo;But I wasn&rsquo;t sure if&hellip;&rdquo; Now she took a leap. &ldquo;I wasn&rsquo;t sure if I was welcome, being so new here.&rdquo; <a href=" http://3dinspectionontour.com/buy-silagra-online-uk.pdf ">how to buy silagra in india</a> While China is its biggest export market, Fonterra hasstayed away from selling its own branded baby formula theresince a poisoning incident in 2008, when six infants died andthousands fell ill after local dairy firm Sanlu was found tohave added melamine to bulk up its infant products. Sanlucollapsed as a result of the scandal, while Fonterra, which helda stake in the Chinese firm, was criticised for failing to blowthe whistle sooner and more loudly. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/order-voltaren.pdf#cruel ">order voltaren online</a> Parents at Tavistock and Summerhill, a prep school in Haywards Heath in Sussex, tried to rescue their school when it was threatened with closure in 2011. They set up an &ldquo;action group&rdquo; to save it, drawing up a business plan and raising £250,000 to keep it afloat.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).