Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How long have you lived here? <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=over-the-counter-version-of-trazodone-sell.pdf ">trazodone 100 mg street price shrooms</a> "It&#39;s unfortunate, we&#39;re very saddened that we have to advise our visitors who come from so far and who spend so much money to visit us," said Cindy Orlando, the Superintendent of Hawai&#39;i Volcanoes National Park. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/olanzapine-dosage-forms.pptx#presentiment ">zyprexa therapeutic class</a> It was quite a year. As Walker so aptly writes: “Subsequent generations of rock musicians will literally kill themselves trying to emulate the example set in 1973, be it the attendance records smashed, the quantity and quality of drugs, the booze and groupies harvested, the hotel rooms and vital organs ravaged or — most elusive — the evanescent aesthetic and sexual heat generated. <a href=" http://beetperformer.com/gabriel-max-control-shocks-installation.pdf#crumble ">gabriel max control shocks installation instructions</a> The Pentagon's F-35 program office said it decided to stopwork on the BAE helmet given improvements to the Rockwell-Elbithelmet, including a better night vision camera, newliquid-crystal displays, automated alignment and bettersoftware. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/maxalt-price-uk.pdf#respect ">maxalt price uk</a> “Too many current movies for this fall are tinged, or rather stained, by too many studios releasing meaningless, empty stories that seem to be more porn-like than film-like. Making movies that glorify porn addicts, child molesters, necrophiliacs who kill in order to have sex later only contributes to the decay of the moral compass of society,” filmmaker and media educator Nicole Clark told FOX411. “Too many people in our society have become desensitized.” <a href=" http://www.ext.fi/aldactone-buy-online.pdf#labor ">spironolactone buy online uk</a> Palantir wanted to take its software program and give it to the world, beginning with all the cities in America most at risk and make it open source, so nobody would have to pay for it and everybody could develop a plan to respond better.  So we married them and then we got all these other partners.  And all of a sudden, we got a dozen groups working together with&#8211; beginning with a $35 million budget to create better disaster response and better disaster avoidance.  That&#8217;s the kind of thing that really works.  We&#8217;ve had to learn that more&#8211; the more people you can get in on a commitment, the better it&#8217;s gonna work.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://empatiacomunicacion.com/buy-tretinoin-amazon.pdf#after ">generic tretinoin gel 0.1</a> But they faced similar problems earlier this year when they tried to get a food license near government buildings in the state capital in Albany. Their application was denied because “dago” was considered an ethnic slur. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/para-que-sirve-actron-600-ibuprofeno.pdf ">equate ibuprofen softgels 200 mg</a> "It was just shocking to me," said Kyra Coleman. "I never knew that someone can die at an amusement park. I always thought that they do have safety precautions and they do check everybody, so I didn't know that this could happen." <a href=" http://uff-fau.org/fevarin-50-mg-ulotka.pdf#june ">fevarin tratament forum</a> The US Justice department, the district of Colombia and six states have joined forces to block the mega-merger of American Airlines and US Airways, which would have created the world&#8217;s biggest carrier. <a href=" http://mirrorofrace.org/stromectol-buy-uk.pdf ">where can i buy stromectol ivermectin</a> The Senate passed its version of the farm bill in early June. It calls for smaller overall cuts in spending than the House bill, and would cut food stamps by one-fourth of the House's target. Negotiators from the House and Senate would have to reconcile differences for a final bill. Both bills would streamline conservation programs and spend more on taxpayer-subsidized crop insurance. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/olanzapine-depression.pdf#tax ">olanzapine jubilant 10 mg </a> &ldquo;For me, art is like sex or food,&rdquo; he grins. &ldquo;I believe that I can make comfort food like Pacific Rim or I can make a little gourmet meal like Pan&rsquo;s Labyrinth. But I don&rsquo;t have to give you roughage just because it&rsquo;s good for you!&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).