Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I like watching football <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-wdhq.pptx ">levitra crvj</a> He said the Syrian government must “live up to what they just said they would do” and then co-operate with Russia “to work out a formula by which those weapons could be transferred to international control and destroyed.” <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/enalapril-2-5-mg-prospecto.pdf#market ">enalapril corax comp 10 mg 25 mg</a> The EPA accused it of a &ldquo;lack of business integrity&rdquo; over the handling of the 2010 accident, which killed 11 men and spewed millions of barrels of oil into the Gulf in the worst offshore spill in US history. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/instructions-for-using-fluticasone-propionate-nasal-spray-wiki-42#like ">bought clomiphene citrate tablets over the counter drug</a> Bradley Cooper has found love! The star was seen locking lips with his "Hangover III" co-star Gililan Vigman during a romantic scene filmed outside of Fig & Olive restaurant in West Hollywood on Sept. 12, 2012. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/benicar-alternatives.pdf#asleep ">benicar coupon savings that last</a> Instead, the Mets deserve credit for not blowing up their plan with their minor league pitchers after injuries to Jenrry Mejia and Jeremy Hefner meant the rotation needed another arm. While the Mets are putting together an interesting and worthwhile run to the end of another October-less season, there’s no reason to drag some of their younger pitchers to a level they’re not ready for or bump up against their innings limits just to finish the year. <a href=" http://www.catenn.org/bimatoprost-where-can-i-buy-from.pdf ">how to buy bimatoprost from canada</a> “For the second year in a row, the state has invested in significant enhancements and expansions to our state’s transit system that will improve the experience of the 8 million commuters who use the MTA,” Cuomo said in a statement.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

US dollars <a href=" http://www.jaxmediator.com/order-online-navras-pakistan.pdf ">cheap purchase online navras pakistan</a> To try to ensure that people sign up for coverage, the Affordable Care Act carries complex penalties for those who remain uninsured that could cost them hundreds, or even thousands of dollars. Some 6 million people could be hit with these fines in 2016, forking $7 billion over to the federal government, according to the Congressional Budget Office. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/zyprexa-borderline-personality-disorder.pdf ">zyprexa borderline personality disorder</a> Tom Donahue, son of alleged James (Whitey) Bulger victim Michael Donahue, talks to reporters outside the federal courthouse in Boston on Thursday. The families of Bulger's alleged victims say they will ask for a share of the $822,000 that was recovered when the mobster was busted two years ago. <a href=" http://realeconomylab.org/enduros-for-sale-in-iowa.pdf#advantages ">buy enduros male enhancement</a> "During our time together, I would massage her, and we would then engage in loving, passionate sex," Chan said in his statement. "Nina very much took the initiative in this respect. I was captivated by her. She aroused great desire in me and we shared immense satisfaction in our sexual relationship." <a href=" http://sabrinacarpenter.com/paxil-cr-25mg-para-que-serve.pptx#watcher ">paxil 20 mg 56 tablets</a> From niche meetings for fans, comic cons have become sprawling affairs. New York Comic Con at the Javits Center expects to attract more than 120,000 fans to the four-day event that ends on Sunday, a steep rise from the first edition of the con, in 2006, which drew 33,000 people. <a href=" http://www.world-television.com/orlistat-to-buy-online.pdf ">cheapest xenical (orlistat)</a> And, to everyone's surprise, they were considered free and fair. Aung San Suu Kyi's National League for Democracy won 80 percent of the parliamentary seats. The government ignored the results and rounded up a number of opposition politicians, including Suu Kyi.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).