Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to cancel this standing order <a href=" http://www.gcva.com/buy-clomiphene-citrate-50-mg-online.pdf#character ">where can i buy clomid safely online</a> Reuters also reported that BlackBerry is seeking preliminaryexpressions of interest from potential strategic buyers, whichalso include Intel Corp and Asian companies LG and Samsung, by early this week. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=average-cost-of-trazodone-effects.pdf#adopted ">trazodone narcotic drug id</a> Nyberg, originally from Vining, Minn., graduated summa cum laude from UND in 1994. She went on to join NASA and take part in a 2008 mission on the space shuttle Discovery. She has been on her current mission to the ISS since May 28 and is expected to stay until November. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/generic-nexium-pictures.pdf ">is omeprazole generic for nexium</a> There are two basic ways to make beer, partial-mash brewing and full-mash (or all-grain) brewing. Partial-mash is an easier, more approachable method and Brooklyn Homebrew's Kyler Serfass recommends it for first-time brewers. Here, and in our how-to video, we'll walk through the steps of a partial-mash brew. Plus, we've included Serfass' recipe for Cascadian Dark Ale, which is a great beer for first-time brewers. Once you master the basic method and make a few batches of beer, you may want to move on to full-mash.  <a href=" http://www.ext.fi/how-do-i-buy-online-orlistat.pdf ">orlistat tablets to buy</a> RBS, up 5.3 percent, extended a rebound from three-monthlows hit last week as investors snapped up the stock, which isnow trading at 10 times its expected earnings for the next 12months. It traded at multiple of 13.6 in May, before a 24percent share price slide, Thomson Reuters data showed. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/does-pandora-pleasure-work/ ">pandora pleasure pill review</a> Amid the ruins of a city that has lost nearly two-thirds of its population since the peak of 1.8 million in 1950, a younger generation with no recollection of Detroit's glory days is settling into condos and lofts in the downtown and midtown areas. Here, say local optimists, lies potential hope.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Hold the line, please <a href=" http://www.hlmaja.ee/?tricor-signs-rustenburg.pdf#heavily ">teva tricor authorized generic</a> Sibanthracite set a price range earlier in July of between$7.00 and $9.50 per global depositary receipt (GDR) for theshare issue. The order book is expected to be closed later onThursday, with final pricing announced on Friday. <a href=" http://www.autoempleo.net/fluoxetine-20-mg-price.pdf ">fluoxetine capsules usp 40 mg</a> No movie set in high school is complete without a prom scene! The ladies of "Romy and Michele's High School Reunion," Lisa Kudrow and Mira Sorvino, may have had a horrible prom experience in school, but they ultimately get their revenge. <a href=" http://www.glencar.ie/imigran-compresse-costo.pdf ">imigran online</a> My apologies for the long winded post. But I am hoping to educate and well as provide the facts and points of research to support my position that the ONLY WAY to end violent crime is to PERMINENTLY RID SOCIETY OF VIOLENT CRIMINALS. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?generic-finasteride-online-uk.pdf#pulse ">buy finasteride 1mg online</a> “She meant a lot to me,” he said. “She was the mentor and she was the lady that kind of made me understand this life, tennis. I inherited that passion and love towards the sport from her. Nobody ever played tennis in my family before, so she was the one that was actually convincing not just me, but my father and everybody around me, that I am a talent, that I can be the best in the world one day and win majors. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/dose-of-ibuprofen-per-kg.pdf#relate ">dosage for ibuprofen for dogs</a> The feds don’t believe the device exists, but Howard Leventhal was able to convince the company that he had signed a lucrative deal with Canada’s Department of Health for Heltheo’s McCoy Home Health Tablet.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).