Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-er-50-mg-tabs.pptx ">toprol xl metoprolol succinate er indication</a> But one of its recent hires, Shelley Goldberg, a commodities strategist, already has left. Goldberg, who joined last year from Nouriel Roubini's Roubini Global Economics, left to work in so-called green energy, water and infrastructure investing. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-xr-uses-supplied.pptx#impression ">lamictal 200 mg qhs</a> Raimund Fastenbauer, a senior official of Vienna's Jewish community, invokes other concerns, noting that other Hitler-era relics like the dictator's house of birth in the western town of Braunau have become a magnet for neo-Nazis. <a href=" https://ilcorvopasta.com/dose-of-cefixime-in-enteric-fever.pptx#crisis ">thuoc cefixime dispersible tablets 200mg</a> Cook&#039;s men are seeking to become the first England side since 1890 to win four Ashes series in a row and the Essex batsman accepts his team are rightly regarded as favourites to beat Australia, who have lost seven of their past nine Tests. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/buy-cytotec-online-south-africa.pdf ">is misoprostol sold over the counter in australia</a> In 1973, Egyptian and Syrian military planners chose it as the perfect moment for a combined surprise attack on the Jewish state - the war changed the world and we all live with its effects to this day. <a href=" https://www.citis.com.br/when-do-you-start-clomid-in-your-cycle-helmet.pptx ">clomiphene citrate reviews nbc</a> Sony has released another sneak preview of its latest smartphone, teasing the Xperia Z1 Honami in a brief video highlighting its waterproof credentials, as well as confirming the 4th of September as its official reveal date.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm a partner in <a href=" http://uff-fau.org/dormeasan.pdf ">dormeasan competition</a> Iran says it will never give up its "right" to refine uranium and Western experts acknowledge it may no longer be realistic to expect Iran to suspend all such work, as demanded by a series of U.N. Security Council resolutions since 2006. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/xenical-120-mg-capsule-medicament.pdf ">xenical meal plan</a> Foxconn first indicated its interest in expanding its solarpresence in 2011, when it signed a preliminary deal with topChinese solar silicon producer GCL-Poly Energy Holdings Ltd to set up solar-related ventures in northern China.But they have made no headway. <a href=" http://www.world-television.com/where-can-i-buy-abilify-cheap.pdf ">buy 20 mg abilify online</a> DCC Gillespie said it was "disappointing that a number of retired officers felt unable to engage with the Police Ombudsman&#039;s investigation in a way which would have painted a fuller picture and enabled a greater understanding of the challenging and dangerous world in which they were operating." <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/tretinoin-005-cream-uk.pdf ">buy tretinoin cream 0.1 uk</a> Google Inc took a $125 million stake in Lending Club in May, valuing the company at more than $1.5 billion. An initial public offering is planned next year, according to Lending Club Chief Executive Renaud Laplanche. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/buy-clomid-nolvadex.pdf ">how much does clomid cost online</a> &#8220;Specifically, during the six months since this advertisement began to air, we have not received any complaints from consumers about this copy or the tagline. Further, as you should know, the advertisement and the claims in it were cleared by all of the networks, including ABC, before airing.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).