Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Yes, I play the guitar <a href=" http://www.law-business.com/?generic-zithromax-azithromycin-500-mg.pdf ">zithromax azithromycin 250 mg</a> "Prem invests for the long term," said Paul Holden, ananalyst at CIBC World Markets who follows Fairfax. "He's heldhis major stake now for what I would say is a fairly shortperiod of time relative to his investment horizon, so I wouldsay it's probably too early to put any score on thatinvestment." <a href=" http://www.iap.org.br/tnt-fat-burner-supplement.pdf#survey ">tnt fat burner reviews</a> CARSON CITY, Nev. (AP) - O.J. Simpson should know next week whether his blemish-free record behind bars and contrition for trying to take back sports memorabilia of his glory days will win him favor with the Nevada Board of Parole Commissioners. <a href=" http://www.espaitaronja.com/buy-lipitor-online-australia-nqf.pdf ">lipitor 5 mg dose dhea</a> The Glasgow South and Eastwood Extra provides news, events and sport features from the Glasgow area. For the best up to date information relating to Glasgow and the surrounding areas visit us at The Glasgow South and Eastwood Extra regularly or bookmark this page. <a href=" https://www.citis.com.br/clomiphene-100-mg-tablets-puzzle.pptx ">taking clomid missed period negative pregnancy test qh-90</a> The British label has also enjoyed major success in China, which remains a massive and largely untapped market for Apple. Demand for Apple Stores there is so great that dozens of counterfeit stores have been opened, complete with fake &ldquo;Geniuses&rdquo;. <a href=" http://www.jilchambless.com/hoodia-buy.pptx#beams ">hoodia buyers</a> LONDON, Sept 26 (Reuters) - Dutch food and chemicals groupDSM has cut its 2013 earnings forecast, blamingcurrency moves, the renewal of a Dutch "crisis tax" and weakerdemand for fish oil supplements.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm interested in <a href=" http://sexperterna.org/propecia-prescription.pdf#cheque ">propecia merck lawsuit</a> Ahead of the renewal of one of the most compelling and bitter managerial rivalries in football history, it was predictable that Mourinho&rsquo;s losing record against Guardiola should be raised. Less predictable, however, was the botched rebuttal. Asked why he had won only three times in 15 fixtures against Guardiola&rsquo;s Barcelona, Mourinho preferred to rewrite history rather than address the question. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-amoxicillin-500mg-online.pdf#honourable ">where can i buy amoxicillin for my dog</a> The number of respondents who said they intended to vote forher in next year's election also rose by five percentage points,according to the Datafolha opinion poll published in localnewspaper Folha de S. Paulo. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-domperidone.pdf#temple ">buy cheap domperidone</a> "We were recently at Llanishen station in Cardiff following a fatality there and the feedback we had was that people appreciated our presence. So we feel there&#039;s a need for something like this." <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-250-mg-tablets-bsnl.pptx ">naprosyn 500mg otc pain</a> The primary tab will be visible immediately once the application is opened and users have to navigate to the other tabs. Users can also set certain E-Mails to a particular tab. However Google will send all the promotional mails to the promotion tab. <a href=" http://www.alantyers.com/olanzapine-10-mg-price-ixl.pdf ">zyprexa 5 mg for sleep tomar</a> According to the indictment, Knight was pregnant at least three times from September 2002 to December 2003. Castro's aggravated murder charge stems from allegations that he forced her to miscarry in a fourth pregnancy from 2006 to 2007.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).