Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Three years <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-clindamycin-phosphate-gel.pdf ">where can i buy clindamycin phosphate topical lotion 1 </a> The shift away from in-your-face luxury brands is most prominent in big cities such as Shanghai and Beijing, where many companies have their biggest stores and where customer tastes are rapidly evolving. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/misoprostol-buy-online-canada.pdf#saying ">cytotec buy online uk</a> Last month, Brazilian newspaper O Globo published documentsleaked by fugitive former National Security Agency contractorEdward Snowden that revealed U.S. surveillance of Internetcommunications in Brazil and other Latin American countries. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?cetaphil-moisturizing-lotion-for-baby-acne.pdf#than ">cetaphil cleanser for oily skin reviews</a> I make an exception today... we have adequate guns laws on the books as far as back ground checks waiting periods.. They need to be enforced before we begin Executive "actions" ( what ever that is suppose to mean ) and closing loopholes that truly do not exist... corporations as individuals so that felons can buy guns...that is reaching pretty deep to justify that one.... I am an independent voter, a gun owner, and a lover of this great Nation. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/buy-metronidazole-gel-for-bv.pdf#pathetic ">flagyl mg/kg</a> * Roughly 1,500 fires burn above western North Dakotabecause of the deliberate burning of natural gas by companiesrushing to drill for oil without having sufficient pipelines totransport their production. With cheap gas bubbling to the topwith expensive oil, the companies do not have an economicincentive to build the necessary gas pipelines, so they flarethe excess gas instead. () <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/mucinex-d-online.pdf#knee ">mucinex d and beer</a> How much Britons pay to heat their homes has played into awider debate about the cost of living, which has risen asinflation and price rises from everything from utility bills totrain tickets have outstripped stagnant wages.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/nexium-user-reviews.pdf ">is nexium generic</a> Anything Rodriguez says under oath in his upcoming arbitration could be used in a criminal case, and it would be a good idea for him to revisit the past: Superstar athletes such as Barry Bonds, Roger Clemens and Marion Jones were prosecuted because they lied to investigators or a grand jury. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/el-keflex-es-antibiotico.pdf ">cephalexin 750 mg for dogs</a> “Get Lucky” comes over the loudspeakers and Colbert launches into what becomes an elaborate dance video that includes Hugh Laurie, Jeff Bridges, Bryan Cranston, Henry Kissinger, Matt Damon and break-in appearances on “America’s Got Talent,” Jimmy Fallon’s “Late Night” and “The Charlie Rose Show.” <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/lowest-dose-of-lisinopril-hctz.pdf ">what is lisinopril 10 mg used for</a> When a person is influential, their opinion about someone is given a bit more weight than others. So, when that person provides positive feedback about someone, others in the group may look again at that person and begin to see that person more positively. It works similarly when the influential person provides negative feedback. You always liked Joe; but, Barbara gave Joe really negative feedback in the group meeting. You trust Barbara so you wonder, "what did I miss? Barbara saw something in Joe that wasn't working well." Your perception can be colored by the influential person's feedback. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/metaxalone-uk.pdf#universal ">metaxalone uk </a> So overbearing was this medley, and so overpowering, that puddings (an adequate lemon posset and a good bread-and-butter pud) were a struggle. We queasily settled up, agreeing that while this was a pleasant place for a drink and a bowl of nuts at an outside table before dinner at Moro, as a restaurant it suffered from a consumption of uncertainty technically known as tuber-culosis. It doesn&rsquo;t have a clue whether it&rsquo;s Arthur or Martha, King Edward or Maris Piper. Whether you say &ldquo;potayto&rdquo; or &ldquo;potarghto&rdquo; &ndash; and yes, I know you saw this coming &ndash; let&rsquo;s call the whole thing off. <a href=" http://janematthewsdesign.com/20-mg-prozac-150-mg-wellbutrin.pptx#array ">prozac online order</a> Perhaps Amazon's greatest strength is its knowledge ofcustomers built up through their buying history, which makes thecompany a very efficient marketer. That technology applied tothe Post could make its advertising business much more valuable.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).