Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A pension scheme <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/neurontin-erowid.pdf ">what is neurontin 600 mg used for</a> "So it&#039;s a big season for the Welsh Rugby Union to get their act together for the regions, all of us to get together and even at the grassroots level where we&#039;re struggling we&#039;ve got to be united. <a href=" http://www.espaitaronja.com/lipitor-20-mg-price-philippines-tfr.pdf ">atorvastatin calcium does taking to kill you</a> "With scale and capability, we will be able to accelerateour momentum and strengthen our position in the increasinglycompetitive marketplace," Loblaw Executive Chairman Galen Westonsaid in a statement on Monday. () <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=baby-motrin-price-better-for-teething.pdf ">motrin 800 mg high gwen</a> The consultation, due to be published in the next few days, will propose bringing in the new standard for the homes of old and disabled people, however sources said it could be expanded to all new homes. <a href=" http://janematthewsdesign.com/flagyl-200-mg-used-for.pptx#lantern ">flagyl 250 mg comprimidos prospectos</a> Production will likely slow down in October as heavy rainacross the state last Friday and over the weekend has caused theclosure of roads to heavy vehicles in McKenzie county, thelargest producer of oil in North Dakota. <a href=" http://ishedlight.com/where-can-i-find-pure-raspberry-ketone.pdf ">raspberry ketone plus in uk</a> HSBC estimates it could take at least 10 years for LVMH to get proper returns on capital employed from Roman jeweler Bulgari, for which it paid 4.2 billion euros in 2011- 22 times earnings before interest, tax, depreciation and amortization (EBITDA) or core earnings, way above the industry average.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/quetiapine-price-canada-fumarate-100mg.pptx ">seroquel dosage 400 mg egcg</a> "The plaintiffs are not entitled to watch Sirius take overhalf a billion dollars in capital from Liberty Media, sit on thesidelines benefitting from the investment Liberty Media made inSirius until after the statute of limitations expires, and thenbelatedly seek to deprive Liberty Media of the benefits of thecontract," Strine wrote. <a href=" http://puurveltman.nl/genico-fosamax-alendronate-70-mg.pptx#boxing ">fosamax femur trial</a> "As a result, under the current set of circumstances, theprospect of a QE tapering is almost certainly off the table for2013," she added, referring to the Federal Reserve's bond-buyingstimulus programme known as Quantitative Easing. <a href=" http://atlantisclubkft.hu/buy-generic-femara.pdf ">generic femara cost</a> During testimony in 2003 before a federal grand jury investigating the distribution of performance-enhancing drugs, Bonds was asked if his trainer ever provided him with substances that could be injected.  Bonds gave a long-winded answer about being a celebrity child before he denied being given any such drug. <a href=" http://www.hortidiveio.it/giggle-pills.pdf ">giggle pills australia</a> The transformation has been less successful in Ostrava, a city of 300,000 on the country's northeastern border with Poland, home to an iron industry largely built by the Rothschild family almost two centuries ago. <a href=" http://buumon.org/nexium-tablets-morning-or-night.pdf ">generic nexium pictures</a> Six years ago, Islamists stormed his radio station and ordered him to broadcast a call for Jihad against the government of the time. The choice was almost certain death if he refused or the government's wrath if it was played. He aired it.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).