Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I stay at home and look after the children <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?amlodipine-besylate-5mg-tablets-generic-norvasc.pdf ">buy amlodipine besylate</a> "I remember I was on the shoulders of the only fireman from the town to survive and he kept stumbling over these bright, incredibly white, translucent rocks and I kept asking him to put me down, but he wouldn&#039;t. <a href=" http://vallashopen.se/crocin-side-effects-india.pdf ">crocin cold and flu tablets</a> &#8220;With over 70 pieces of content coming in every minute covering more than 2.7 million properties around the world, occasionally a review or business that does not meet TripAdvisor&#8217;s guidelines may slip through the cracks,&#8221; TripAdvisor said of the gaffe. <a href=" http://www.gcva.com/buy-generic-xenical.pdf ">buy xenical tablets</a> On Wednesday, Netanyahu said Assad must be stripped of his chemical arsenal and that the outcome of the Syrian crisis would resonate loudly in Iran, whose nuclear program Israel believes is aimed at producing atomic arms - an allegation Tehran denies. <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-xl-center.pdf#about ">lopressor 12.5 ultrabook</a> Orange and Vodafone announced in March they would team up tobuild a joint fibre network and last month the pair reached adeal with Telefonica allowing reciprocal access to fibreinstallations in buildings. <a href=" http://drakeed.com/lexapro-copay-card.pdf#motives ">lexapro coupons 2014</a> Tempers frayed as the temperature soared at Edgbaston with Warwickshire&rsquo;s Rikki Clarke and Nottinghamshire&rsquo;s Ajmal Shahzad involved in an altercation during an eventful day during which 14 wickets fell.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How do you do? <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/cheapest-xenical-online-uk.pdf#arcadia ">buy xenical no prescription uk </a> "The casting made me ready excited and as a fan I think it&#039;s a canny choice. If I had to pick someone, I&#039;d pick him because I think he&#039;s great. I&#039;m excited because I know what&#039;s coming and he&#039;s going to have a blast." <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/buy-hoodia-pills-australia.pdf ">unique hoodia buy</a> Rihanna has been spotted around New York City and seems to be a walking advertisement for the River Island clothing line that debuts in September. She wore camouflage leggings that said "RiRi" on the waistline, a denim jacket, black boots, and a "G4Life" sports bra and beenie that covered her mullet. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/cheap-finasteride-tablets.pdf#hotel ">can you buy finasteride in australia</a> Bulbul Tewari, 73, is filling in forms to send telegrams to her four grandchildren, aged between seven and 14, "so that when they are older, they realise that this is the way messages were sent, once upon a time". <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/diclofenac-topical-gel-uk.pdf#spectacle ">buy diclofenac uk</a> Economics as a separate field has little intellectual justification. Economics is a division of political science and does not and cannot stand on its own. Ethics is the key ingredient to all human systems and underlies all study. of those systems. Even deciding that studying anything at all is important as an ethical choice. The fact economists try to exclude ethics from their calculations is an ethical choice and one that has had direct ethical consequences. Measuring value through money is an ethical choice that choice has had very deep consequences on society. <a href=" http://supergeniusstudio.com/cheap-xenical-uk.pdf ">where can i purchase xenical</a> "The Court is convinced beyond a reasonable doubt that the defendant poses a significant threat or danger to the victim and possibly to the community," Judge LaTain Kell wrote in his ruling.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).