Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I never went to university <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/fenpaed-price-uk.pdf#shrug ">fenpaed buy</a> So the creativity is just not there for England. We do not have that type of player in this country, in our culture. Paul Scholes is often cited as the most recent exception but when he started out he was an attacking midfielder, known for his surging runs into the box and fierce shots. He could find pockets and exploit space but his main instinct was to drive on as an attacking player. <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?can-you-get-dapoxetine-in-usa.pdf ">what is dapoxetine hcl</a> Scotland Yard said: “The Metropolitan Police Service is scoping information that has recently been received in relation to the deaths of Diana, Princess of Wales and Dodi Fayed and assessing its relevance and credibility. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/propranolol-buy-online-uk.pdf ">buy propranolol inderal online uk</a> If you ever feel the need to chase after a cheese rolling down a hill, take part in a stinging nettle-eating competition or pitch your gurning skills against others, there is a good chance you are English. <a href=" http://schell.com/?can-you-order-metformin-online.pdf ">can you buy metformin over the counter in uk</a> According to the study, other objects that have been known to be inserted into the human body over the years include needles, pencils, toothbrushes, batteries, light bulbs, marbles, thermometers, plants and vegetables. <a href=" http://www.aspanri.org/?dosage-of-ibuprofen-100mg5ml.pdf#enforce ">can dogs take ibuprofen for fever</a> If right, this means that not only is the recovery one of the most feeble ever recorded, but also that it is highly disappointing compared with most other so-called developed economies, including members of the euro area.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to change some money <a href=" http://www.causse-marines.com/?libido-max-power-extending-formula-doctor-developed-male-enhancement.pptx ">libido-max power extending formula</a> Another 64 percent were submitted by expert panels whose members were picked by either manufacturers or consulting firms. None of the expert panels, which included an average of four people, were selected by third parties, write the researchers. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/ibuprofen-dosage-chart-for-12-year-old.pdf#poor ">is it dangerous to take ibuprofen for a hangover</a> "The notion that Russia is blocking anything is completely misleading," he said, because immediately after the Syrian government called for a U.N. investigation of the Khan al-Assal incident "we have been doing everything we could in order to make sure that that investigation were to happen." <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?aabab-tablet-in-hyderabad-458 ">methylprednisolone 21 pack</a> The report acknowledged that the universal credit would result in a "modest increase" in average household incomes because more people are anticipated to take up benefits, and the system will be marginally more generous overall than currently. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/generic-fenofibrate-145-mg.pdf#unlike ">cost of tricor</a> But Communist lawmakers still call one another "comrade" andthe party's deputy chairman has a portrait of Karl Marx in hisoffice. In foreign policy, the Communists are more hardline.They want to withdraw from the NATO military alliance. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/order-permethrin-cream-online.pdf ">permethrin spray for clothing</a> Jefferies & Co. analyst Ross MacMillan said the company's revenue guidance looks conservative and Salesforce might be able to surpass its net income guidance as well. He maintained a "Buy" rating on the stock with a price target of $52 per share.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).