Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/alli-lowest-price-uk.pdf#also ">alli lowest price uk</a> Her statement added: "Anyway, as everyone knows, I have removed myself from the personal expenses system. I shall use my salary to fund my second home in Westminster and my travel and all other personal expenses, which in effect means I shall be working for free." <a href=" http://www.edencamp.co.uk/betnovate-cream-online-uk.pdf ">betamethasone clotrimazole uk</a> Last February, The News reported that Weiner, “in full spin mode over the controversy,” had sent T&M $13,290 from his campaign account to pay for what two sources described as a “fool’s errand” to find the non-existent hacker. Weiner did not contest the report. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-300-mg-for-sleep-omnia.pptx#festival ">buy quetiapine fumarate soluble in methanol</a> The British consumer goods group said on Tuesday it wasreviewing options for the pharmaceuticals business, whichanalysts said could fetch over 2 billion pounds ($3.2 billion)and appeal to international drugmakers. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-sr-half-life-xzibit.pptx#relaxing ">order metoprolol online you</a> The sensation of weightlessness, or zero gravity, happens when the effects of gravity are not felt. Technically speaking, gravity does exist everywhere in the universe because it is defined as the force that attracts two bodies to each other. But astronauts in space usually do not feel its effects. <a href=" http://www.niec.edu.np/tamoxifen-buy.pdf#normally ">buying tamoxifen citrate</a> "Not all statins are the same," noted study author Naci. "Our study provides evidence that the side effect profiles of individual statins vary, which should be considered when making prescribing decisions."

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.medizzine.com/?online-schiff-prostate-health.pdf#block ">buy schiff prostate health</a> Author Angela Levin said: &#8220;When Kate took him home to meet her parents, he then saw a couple who really liked each other and he could then begin to heal and watch and learn. And he&#8217;s loved that. He&#8217;s grown with that, he feels warm there, he feels comfortable, unthreatened. And that was really hugely important on his way to becoming a father.&#8221; <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/citalopram-20-mg-vs-lexapro-10-mg-cyclobenzaprine-2 ">price of erythromycin ophthalmic ointment should</a> The new season opens during the 2012 Republican presidential primaries. Against the backdrop of real news, McAvoy and his colleagues wrestle with personal and professional issues while engaging in whip-fast dialogue, a Sorkin trademark that made the writer-producer famous with “Sports Night” and “The West Wing.” <a href=" http://www.icspot.com/?methylprednisolone-nursing-interventions.pdf ">methylprednisolone benefits</a> Forbes writers have the ability to call out member comments they find particularly interesting. Called-out comments are highlighted across the Forbes network. You'll be notified if your comment is called out. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/order-lamictal-from-canada.pdf ">buy lamictal online canada</a> Another problem is that people now have so many more choices when it comes to drinks. An endless array of bottled waters, teas of many colors, even energy shots and "relaxation" drinks are vying for the attention of the thirsty, with store coolers getting more crowded all the time. <a href=" http://instadashapp.com/purchase-promethazine-codeine-syrup-online.pdf ">buy promethazine codeine cough syrup uk</a> &ldquo;It was at the time the only British sitcom to have been set outside of Britain. I&rsquo;ve proposed doing a short film to introduce it which would explain how we came from having the biggest Empire in the world to having a multi-racial society.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).