Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm retired <a href=" http://sinestezia.com/purchase-voltaren.pptx ">purchase voltaren </a> "Users are becoming more sophisticated in avoiding detection, and one response among sports organizations and governments has been to rely on investigations in addition to drug testing," he said. "This decision reflects that celebrities and athletes are not going to be given a pass." <a href=" http://www.myh.org.uk/average-cost-accutane-total.pdf#injury ">average cost accutane at target</a> Shares of the 40-year-old firm, which fell 4 percent afterreporting higher-than-expected second-quarter expenses last week, closed down .72 percent at $22.12.Year-to-date,shares of Schwab and its discount brokerage competitors are uparound 50 percent. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/can-take-2-200-mg-celebrex.pdf#fund ">what is celebrex 200 mg capsules</a> If they don't take Batista's offer of shares for theirbonds, they will likely receive nothing during a court-ledbankruptcy restructuring, the first source said. (Reporting by Jeb Blount; Editing by Leslie Gevirtz) <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-cream-is-used-for-rpr.pdf#cloak ">flonase generic price nvidia</a> He looks so good and he loves to help others so that is adding to this great and healthy looking Gerry. I think he is going be be the kind of villian we want to back, in Gods of Egypt. I backed him in LAC, sorry Jamie. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-lamisil-pills-online.pdf#police ">order lamisil</a> Popular china pieces commemorating British seaside towns include those made by W H Goss and Arcadian. Goss made miniature white china copies often of Greek and Roman pots, which were decorated with the coats of arms of places and originally sold for anything from sixpence to a shilling or more. The pieces were made between 1858 and 1939 but were at their most popular from the turn of the 20th century to before the First World War.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I hate shopping <a href=" http://thejnpproject.com/how-much-do-trazodone-cost-on-the-street.pdf ">patient education for trazodone</a> The ratio has fallen considerably since the middle of 2008,when it stood close to 80 percent, as a result of governmentefforts to lessen the heavy reliance by Asia's fourth-largesteconomy on short-term borrowings overseas. <a href=" http://atomsystem.com/buy-wellbutrin-online-without-rx.pdf ">buy wellbutrin online without rx</a> This involved, as everything must in this city these days, the forcing mechanism of crisis: Democrats threatened a very modest curtailment of the filibuster, specifically eliminating its being used to block executive branch appointments. In the staid language of the Senate this would have constituted a "nuclear" option. But between a rump group of Republican senators bypassing Senate GOP leader Mitch McConnell of Kentucky to forge a deal and a late night session under the watchful eye of legislative ghosts in the Old Senate Chamber, the crisis was averted amid hopes for a new spirit of cooperation. "I would say it's a real harbinger for change," Sen. Dianne Feinstein tells my colleague Susan Milligan. <a href=" http://www.kfc.pt/online-propecia-safe-ode.pdf ">propecia hair loss after stop further</a> 'It&rsquo;s going to be in my opinion a tougher race than the last race,' he said. 'Really tough. And somebody&rsquo;s going to have to emerge who&rsquo;s really strong. The Republicans have to do what&rsquo;s right. If they don&rsquo;t pick the right person &ndash; it&rsquo;s got to be the perfect person &ndash; they are going to get drubbed in the 2016 election.' <a href=" http://www.medizzine.com/?buy-maca-root-walmart.pdf ">whats better maca root powder or pills</a> The NIH award is for $2.3 million over five years. Petersen will use his funding to test the hypothesis that animals capable of adult tissue regeneration have specialized and robust spatial information systems that control the precise utilization of stem cells for producing appropriate new tissues after injury.  <a href=" http://www.autoempleo.net/betamethasone-acne-treatment.pdf ">betamethasone clotrimazole gentamicin triderm</a> Hayden now lives on $1,000 a month or less, renting a tiny room for $135 a week and picking up blogger jobs and one-shot gigs between her publishing internship hours. She plans to write a book about living frugally in New York. If a literary agency offered her a job tomorrow, she&rsquo;d take it, but she wouldn&rsquo;t &ldquo;sell out&rdquo; and go into marketing or PR. She&rsquo;s made the choice &ldquo;not to just look for any job.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).