Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Nice to meet you <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/zyprexa-3mg.pdf#attacked ">9 olanzapine</a> Kremlin-backed project Glonass, its answer to the U.S.Global Positioning System (GPS) system, has been marred byseveral botched launches which experts inside Russia have blamedon faulty foreign-made microchips. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/arcoxia-price-uk.pdf#astronomy ">arcoxia 120 mg obat untuk apa</a> Boris Johnson - whose successful campaign for re-election as mayor of London was masterminded by Lynton Crosby - told BBC Radio 4&#039;s World at One the Australian spin doctor "does not advise on policy". <a href=" http://www.skanholz.ee/albuterol-sulfate-inhalation-solution-0083-dosage.pdf#fortress ">can albuterol sulfate syrup get you high</a> "People are over-optimistic on this sector," said AlvinCheung, associate director at Prudential Brokerage. "Theirthinking and prediction is heavily dependent on the market. Whenthe market is okay, they have an automatic positive opinion onthe stock, but they can change their minds very, very quickly." <a href=" http://supergeniusstudio.com/orlistat-uk-buy.pdf ">orlistat uk buy</a> Data on crime has been equally mixed. Based on police records and emergency room visits in Dade County, Fla., over a five-year period, researchers found a &ldquo;significant clustering of cases&rdquo; of homicides and assaults around the full moon, according to a study published in The Journal of Clinical Psychiatry in May 1978. Another study looking at police records of arrests in Decatur, Ill., between 1967 and 1973 found no relationship between lunar activity and violence.  <a href=" http://www.world-television.com/buy-differin-cream-online.pdf ">differin gel buy uk</a> "Facebook is uniquely positioned because of the way consumers consume their content to show these types of ads," said Macquarie Research analyst Ben Schachter. "More and more people are finding that this is a useful place to show ads," he said.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Free medical insurance <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/much-does-cost-accutane-treatment-uti.pdf ">yahoo accutane message board oatcakes</a> "The future of these vital health services now rests with Jeremy Hunt [secretary of state for health] who can still reject these monstrous plans. I would urge him to scrap these plans now in response to our very real concerns about the safety of these plans." <a href=" http://www.carolineclub.co.uk/generic-sumatriptan-uk.pdf ">sumatriptan reviews uk</a> Fox went dark for more than 3 million Cablevisioncustomers in 2010. The two settled on Oct. 31, 2010, restoringservice for three Fox-owned TV stations, Fox Business Network,the National Geographic and other channels. <a href=" http://www.ext.fi/buy-amoxicillin-500mg-canada.pdf#differ ">where can i buy amoxicillin 500mg capsules </a> Tsvangirai has dismissed the poll as a "farce" and hisMovement for Democratic Change (MDC) party is preparing a legalchallenge to what it says was massive vote-rigging, althoughanalysts say a court bid is unlikely to succeed. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/is-there-a-generic-drug-for-micardis.pdf#fix ">generic for micardis</a> Things didn’t get much better for the Cardinal in the third quarter. Senior inside linebacker Joe Hemschoot came up big when he intercepted a tipped pass to halt Utah’s march deep in Stanford territory at the start of the quarter, but Montgomery gave the ball right back by fumbling near midfield on the following possession. Despite coughing up the ball, Montgomery was still by far Stanford’s most impactful player on the afternoon and would finish the game with eight receptions for 131 yards on top of his touchdown return. <a href=" http://jfafilm.com/ofloxacin-eye-drops-price-in-india.pdf ">floxin otic price</a> That works for me. I do not care for Martha Stewart. So now maybe they can get back to the quality that they used to have in their home section. It sure would be nice if they would start catering to the average woman instead of the teeny boppers or the middle aged women who try to look like a teeny bopper!

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).