Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

We were at school together <a href=" http://feeny.nl/buy-clotrimazole-cream-2.pptx#brick ">buy clotrimazole cream 2</a> "I will be interested to hear how this would work in practice, but as an initial reaction, I do have concerns about additional layers of bureaucracy slowing down the speed and agility of conducting counterterrorism activities," Cordero said in an email. <a href=" http://www.webdynamics.ca/cost-of-orlistat-in-canada.pdf ">orlistat capsules 120 mg price in india</a> "Taking aspirin, a cholesterol-lowering drug and two blood pressure-lowering drugs typically costs an Irish patient in excess of &euro;80 per month. Use of a polypill could reduce drug costs to less than &euro;20 per month," Prof Stanton added. <a href=" http://janematthewsdesign.com/where-can-i-buy-valacyclovir-uk.pptx ">buy valtrex 1 gram</a> Shares of Wal-Mart, the world's largest retailer, added to early afternoon losses on the Dow and S&P 500 after areport by Bloomberg News that Wal-Mart was cutting orders to itssuppliers for this quarter and next. <a href=" http://www.a3xd.pl/?tadacip-ou-tadalafil.pptx#ending ">tadacip instructions</a> The agreement was brokered by the Senate’s top Democrat, Majority Leader Harry Reid of Nevada, and its Republican leader, Mitch McConnell of Kentucky. They stepped in after the House was unable to coalesce around a Republican-only approach. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-tablets-15-mg-university.pdf#punch ">abilify tablets 15 mg rheydt</a> GPAA enters a crowded market with Spotify, Deezer, Xbox Music and Sony Unlimited offering very similar music-streaming services. It differs from its rivals by... well not very much at all. It has mobile/offline storage as long as you're a subscriber, conversion to real download files, and the ability to store up to 20,000 of your own songs in the cloud, just like Apple's iTunes Match.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I never went to university <a href=" http://www.myh.org.uk/generic-accutane-reviews-results.pdf ">generic accutane reviews sydney</a> "We know that because hot dogs are the shape and size of a child's airway that they can completely block a child's airway," Smith told Reuters Health, noting that seeds and nuts are also difficult to swallow when children put a lot in their mouths at once. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/himcolin-gel-singapore.pptx ">himcolin rate</a> Details of Priebke's relationship with the Society of St. Pius X weren't known, but one Italian member, the Rev. Floriano Abrahamowicz, said he counted Priebke as a friend and would celebrate a memorial Mass in his honor this weekend. <a href=" http://thejnpproject.com/amoxicillin-500mg-price.pdf ">etamox 500 amoxicillin 500mg</a> Mike Woodson called the Knicks’ effort “an embarrassment.” “It was very dry across the board in terms of how we competed. That’s the first thing I look at: who’s going to compete when times are tough,” Woodson said. “A lot of guys went the other way and that’s not good. <a href=" http://www.saretas.org/index.php/gat-clinically-tested-nitraflex.pdf#prosperous ">gat clinically tested nitraflex </a> When the easel was finally placed outside the Palace, the announcement was greeted with cheers from the crowd, hundreds of whom surged forward trying to take a picture. Tristan Walker, 30, who was visiting from Australia, said: &ldquo;We are so happy to be here. We saw everyone running towards the gates so we ran too. We&rsquo;re really happy to hear it&rsquo;s a baby boy&rdquo;. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/buying-genuine-proscar-uk-online.pptx#cub ">generic proscar cost name</a> "Anyone who thinks it can be done just doesn't know the architecture of our multiple payment systems. They are very complex. They were designed properly to pay our bills. They were not designed to not pay our bills," he said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).