Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Go travelling <a href=" http://www.ext.fi/buy-amoxicillin-250-mg-online-uk.pdf#vicinity ">where to buy amoxicillin uk</a> "Everyone wants to play with Tiger," said Couples. "You can only get one partner. I think this is a course that everyone's played. So if you look at how the course is set up, the par-fives are on odd holes, the par-threes are on even holes, and when you look at that, I pretty much have let the guys decide. <a href=" http://www.cappobros.com.au/how-long-does-paxil-make-you-tired.pdf#converted ">purchase paxil</a> In his first outing since starting the All-Star game on his home mound, Harvey (8-2) hit a batter with a pitch in the first inning — just as he did Tuesday night when he nailed Yankees slugger Robinson Cano. But plunking Chase Utley with a 99 mph fastball was about the only mistake Harvey made until Utley singled with one out in the fourth. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/buy-amoxicillin-uk-online.pdf ">buy amoxicillin uk online</a> Grace had produced an impressive back nine to put himself into contention at 17-under but he must have all but packed his gear away before Mickelson's meltdown created an opportunity to snatch the trophy. <a href=" http://armanoswine.se/buy-bimatoprost-doctor-online.pdf#suffocate ">buy bimatoprost cod next day delivery</a> Like the broader Syrian conflict, the issue of chemical weapons has divided world powers. Washington said in June it believed Assad's forces have used them on a small scale, while in July Moscow said rebels fired sarin gas near Aleppo in March. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/stendra-for-diabetics.pptx ">stendra for diabetics</a> The Spurs were so close to winning the title in Game Six that officials started bringing yellow tape out to block off the court for the Spurs' trophy presentation but they squandered a five-point lead with 28 seconds left in regulation before losing in overtime and then falling in the decisive seventh game.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://beetperformer.com/butea-superba-clinical-trials.pdf#witness ">butea superba gel online india</a> Several outlets report that there's the possibility of a fingerprint sensor built into the 5S's home button, which would be used for user identification. An improved camera and processor could also be in the works. There have also long been reports that Apple has been tinkering with larger screens, which could be a response to the large amounts of screen real estate that competitors such as Samsung and Nokia have on many of their models. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/where-can-i-buy-actos-hcl.pptx ">actos 20 mg citalopram side effects</a> Putin had previously said Snowden could stay in Russia, but only if he stopped "harming" the United States by releasing more classified information. In a meeting with human rights activists last month, Snowden said he believed he met that condition because he had already given away all his sensitive data. <a href=" http://dsg.cz/cytotec-online-purchase-philippines.pdf#roar ">costo de las pastillas cytotec en mexico</a> Other forms of transport result in far fewer deaths. A total of 759 people were killed in rail accidents, and the majority of those were trespassing on the track. Pipeline explosions accounted for just 14 deaths, and of these incidents just one fatality was caused by a caused by a pipeline carrying petroleum. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/is-there-a-generic-equivalent-for-nexium.pdf#conveyed ">what drug is comparable to nexium</a> Uh oh, I thought, as we queued for the Korean burritos. I didn&rsquo;t like the look of this one. A woman stood in front of me, her face working with anger; and in her hand she had a full plastic tumbler of what looked like sangria &mdash; red wine with a slice of orange. It was just the sort of thing that a lefty lawyer might suddenly decide to chuck in the face of a hapless Tory politician; and so out of the corner of my eye I watched that sloshing drink as she waved it furiously under my nose, and I groped for ways to calm her down. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-to-buy-clindamycin.pptx#flock ">where to buy clindamycin gel for acne</a> "Binge drinking is a big problem among this population… and it leads to the most prevalent causes of death among adolescents," Naimi said, including accidental injury, such as in a car crash, homicide and suicide.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).