Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I can't stand football <a href=" http://armanoswine.se/can-you-buy-diamox-over-the-counter.pdf#console ">can you buy diamox over the counter</a> An opposition fighter runs in front of a sniper curtain in the industrial area of Deir Ezzor, Syria, during clashes with regime forces on Thursday, September 12. More than 100,000 people have been killed in Syria since a popular uprising spiraled into a civil war in 2011, according to the United Nations. The Syrian government's suspected use of chemical weapons in a deadly August 21 attack has prompted the United States to urge military action against the regime. Click through to view the most compelling images taken since the start of the conflict. <a href=" http://www.espaitaronja.com/price-of-atorvastatin-80-mg-crestor-40-mg.pdf ">teva atorvastatin effets secondaires ogastoro</a> (Laughs) The fans have already decided Rick and Michonne are having an affair this season. But I think there should be a little bit more grieving time. I think it was too profound a death forhim to get back into the dating game just yet. But I may be wrong. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-effexor-no-prescription.pdf ">buy effexor online without a prescription</a> Many firms are heading to debt and equity markets to fundtheir asset buys. Conglomerate UMW Holdings Bhd plansto spin off its oil and gas services unit and raise $740 millionin what could be Malaysia's largest IPO this year. <a href=" http://www.tcheaz.com/buy-trimethoprim-online-uk.pptx#abode ">bactrim ds generic equivalent</a> Then in August, ANA said it had found damage to the battery wiring on two 787 locator transmitters during checks. US carrier United Airlines also found a pinched wire during an inspection of one of its six 787s. <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-005-gel-vult.pdf ">isotretinoin 0.05 gel sebaceous hyperplasia</a> The unusual election date was set by New Jersey&#8217;s Republican governor, Chris Christie, after Lautenberg&#8217;s death. He said he chose the date because he wanted to fill the seat as soon as possible, but his political opponents claimed he did not want to share the ballot with the popular Booker.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've got a part-time job <a href=" https://www.tca.nl/amoxil-bd-400-5ml.pdf ">what is prevacid amoxicillin clarithromycin used for</a> Hulu, which has been battling rivals like Netflix in the area of streaming video, generated some $690 million in revenues last year. It has around four million subscribers to its premium video service. <a href=" http://www.iambicdream.com/alpha-edge-extreme.pptx#saviour ">alpha edge extreme reviews</a> He identified a rural school, Walgett High School, as "the worst school I've seen", saying it had "disgusting toilets", exposed wiring and a hole in the roof that had been there for about a year. The school, which is in a region with a large Aboriginal population, can handle 500 students but only 30 to 50 turn up each day. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/buying-erythromycin-online.pdf#eldest ">cost erythromycin eye ointment</a> This weekend’s Labor Day celebrations in America mark a difficult time for workers. Having experienced a multi-year decline in their share of national income, they are now suffering the brunt of the current economic malaise; and there is little to suggest that the situation will improve any time soon. As a result, the country’s economic hardships risk morphing from pressuring specific segments of the population to undermining more general aspects of social justice. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/risperidone-price-uk.pdf#hollow ">buy risperidone uk</a> Judging from the scores of comments attached to the photos, however, Beyoncé's adoring "Beyhive" appears to be split. Some fans praise their Queen Bey's decision to "let it breathe," while others wail and mourn the loss of her thousand-dollar Virgin Remy and Malaysian weave. <a href=" http://powerbible.com/buy-rogaine-canada-online.pdf#deposit ">where to buy rogaine foam in malaysia</a> According to CIRP's survey of American fanbois, the 5S accounted for some 64 per cent of all iPhone sales, while the 5C accounted for 27 per cent. The last 9 per cent was made up of by sales of the legacy iPhone 4S.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).