Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to cancel a cheque <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/tamoxifen-order.pdf#jersey ">tamoxifen order</a> Rob was charged with battery and petty theft, but at a court hearing in May, his laywers said an agreement had been reached with the photographer and the judge dropped the charges, according to E! online. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/coupons-for-strattera-lilly.pdf ">what is the generic name for strattera</a> The report comes as Social Security's disability program faces a financial crisis. If Congress doesn't act, the trust fund that supports the disability program will run out of money in 2016, according to projections by Social Security's trustees. At that point, the system will collect only enough money in payroll taxes to pay 80 percent of benefits, triggering an automatic 20 percent cut in benefits. <a href=" http://greentechnic.hu/motrin-mg.pdf#engineering ">motrin 3</a> Vernon Wells expects “a bit of a circus,” as A-Rod’s return figures to draw dozens – hundreds? – of media members to a game featuring a fourth-place Yankees team and a last-place White Sox club. <a href=" http://www.iap.org.br/methyldrene-original-25-ephedra-elite-stack.pdf ">methyldrene eph pre workout reviews</a> FRANKFURT/MUNICH, Sept 18 (Reuters) - Siemens named company insider Ralf Thomas as its new finance chief onWednesday, replacing Joe Kaeser who was promoted to the chiefexecutive's post last month following the departure of PeterLoescher in a bitter boardroom battle. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/clonidine-patch-generic-cost.pdf#allocation ">purchase clonidine online</a> Researchers Pal-Orjan Johansen and Teri Krebs from Norway's University of Science and Technology in Trondheim examined American drug-use surveys carried out between 2001 and 2004 on over 130,000 US citizens, of which 22,000 had used a psychedelic drug such as LSD at least once in their lives.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've lost my bank card <a href=" http://insideart.tv/side-effects-of-avanafil.pdf#woollen ">avanafil benefits</a> Dalton, who worked as a motorcycle mechanic before going to university to study accounting, is known for his toughness. "His idea of a good time is to be dropped into some inhospitable part of the world with a book of matches and a jackknife, and he'd come out the other side," said Hawley. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-20-mg-kps.pptx ">actos online purchase ejercicios</a> The Rangers put up the lone blemish on Milone's scorecard to counter the pair of runs by the A's in the first. Pierzynski provided the Rangers' third hit of the inning to score Elvis Andrus with two outs. <a href=" http://www.wigt.co.uk/many-mg-does-zoloft-come.pptx ">does zoloft insomnia go away</a> PRAGUE, Aug 8 (Reuters) - Czech political parties nearedagreement on Thursday on holding an early election to end astand-off with the president that has crippled policymaking fornearly two months as the economy struggles to recover fromrecession. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-cheap-metoprolol.pdf#velvet ">buy cheap metoprolol </a> “I do not see any plausible, conceivable basis in which toconclude that it is a colorable possibility that you could deemthe choices made by this board to be unreasonable with all thedifferent safeguards,” Judge Leo Strine said at a June 19hearing. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/esomeprazole-magnesium-dihydrate-msds.pdf ">nexium from canada</a> Dempsey said in a letter released on Monday that U.S. forces could undertake a range of missions to help Syrian rebels if asked by the White House, from training to establishing no-fly zones or conducting limited attacks on military targets.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).