Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I came here to study <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=desyrel-50-mg-for-sleep-you-feelings.pdf#compartment ">what is trazodone made of khoya</a> BRUSSELS, Sept 18 (Reuters) - European Union regulatorsproposed new rules on Wednesday on how commodity-price andinterest-rate benchmarks are set, but the plans are a paringback of original ambitions for greater EU oversight of themulti-trillion-euro markets. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/olmesartan-costo.pdf ">benicar hct maximum dose</a> The Syrian Observatory for Human Rights said an overnight attack by the Islamists had killed eight members of the armed forces. Another five defected, according to the British-based monitoring group which has a network of sources in Syria. <a href=" http://www.stconsultores.com/street-price-for-lexapro.pdf#stack ">generic lexapro for sale</a> "As long as the KDP and PUK do well in the elections and their alliance holds strong, the status quo looks set to continue into the foreseeable future," said a source in the Kurdistan Regional Government on condition of anonymity. <a href=" http://www.medizzine.com/?palmettoplex-6640-benefits.pdf#proclamation ">buy online palmettoplex</a> The Johns Hopkins' report said "additional scientificevidence has strengthened the case that these (non-therapeutic)uses pose unnecessary and unreasonable public health risks" ofallowing bacteria to develop resistance to antibiotics. <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-5-month-one.pdf#manual ">isotretinoin 5 episode</a> When New Yorkers return from visiting my hometown of Montreal, they almost always recall the same itinerary. Old Montreal, chain-store-clogged Sainte-Catherine St., Schwartz’s Deli for smoked meat. If they’re daring, maybe the Plateau or Mile End ’hoods uptown.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

i'm fine good work <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/olanzapine-binge-eating.pdf#herring ">zyprexa lawsuit 2014</a> But Barclays analyst Raimo Lenschow had expected anaccelerated or expanded share buyback plan. The slightlybigger-than-expected dividend increase may signal a willingnessto bow to investors' demands. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-endep.pdf ">order endep online</a> Since it opened, vandals have targeted the store numerous times, including in a break-in where thieves discovered the bags - which sell for hundreds of dollars - had the bottoms removed and only the right shoe of each pair was on display. The window panes were eventually replaced with bullet-resistant polycarbonate. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheapest-buspar.pdf ">order buspar</a> The latest proposal "has some adjustments, aimed at strengthening the educational issue and prohibiting driving under the effects of cannabis," ruling coalition deputy Sebastian Sabini said. "There will be self-growing clubs, and it will also be possible to buy marijuana in pharmacies" that is mass-produced by private companies. <a href=" http://www.ext.fi/can-i-buy-finasteride-at-walmart.pdf#flock ">can you buy finasteride in australia</a> &#8220;Taxpayers deserve the biggest bang for their buck, especially at a time when budgets are tight and we&#8217;ve got to do a lot more with less,&#8221; he said.  &#8221;I&#8217;m going to keep on doing what we can administratively, but we sure could use Congress&#8217; help.&#8221; <a href=" http://www.bellavistaar.gov/omeprazole-order-online-uk.pdf ">can you buy omeprazole over the counter in spain</a> Britain's Chris Froome won this year's race, which came under extra scrutiny as it was the first edition being staged since American Lance Armstrong admitted he had cheated his way to seven Tour de France titles from 1999 to 2005.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).