Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Just over two years <a href=" http://brunswickguitars.com/cheap-generic-diflucan.pdf ">buy cheap fluconazole uk</a> Egyptian authorities are considering disbanding the Muslim Brotherhood group, a government spokesman said Saturday, once again outlawing a group that held the pinnacle of government power just more than a month earlier. <a href=" https://ilcorvopasta.com/buy-micardis-80-mg.pptx ">micardis discount</a> • Rays 5, Orioles 4: In St. Petersburg, Fla., Wil Myers tied it with a two-run single on a jarring play in the seventh inning then pinch-hitter James Loney stunned the Orioles with a leadoff homer in the ninth, and the Rays completed a four-game sweep that put a serious damper in Baltimore’s wild-card hopes. The Orioles are five games out of the wild card with six to play. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?proextender-v2.pdf#jelly ">proextender forum</a> Hugh Pattrick from school governors&#039; body Governors Wales told the inquiry: "If you just issue a fixed penalty notice, without trying to label anybody, some of these people are those with the greatest problems - they have financial problems and other problems. <a href=" http://buumon.org/xenical-cost.pdf#obscure ">xenical cheap price</a> Griffith struggled with pugilistic dementia and required full-time care late in life. He was the first boxer from the U.S. Virgin Islands to become world champion and was inducted into the Hall of Fame in 1990. <a href=" http://www.aaazoellner.com/enalapril-ct-5-mg-tabletten.pdf#handled ">how much does enalapril cost</a> The new Emmy winner Cannavale, 43, who also recently starred in &#8220;Blue Jasmine&#8221; opposite Cate Blanchett, was married to actress/screenwriter Jenny Lumet from 1994 to 2003 and made sure to also thank his son Jake, who he said he just dropped off at college and who was watching the awards show in his dorm.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Another year <a href=" http://www.bartoszkolata.com/nebulized-albuterol.pdf ">low cost albuterol inhalers</a> Jefferies analyst Sandy Morris said sale of some or all ofSpirit's wing systems division was possible. BofA Merrill Lynchanalysts say the division is underperforming, with about $1.3billion in revenue in 2013 and margins of 4.5 percent. About$1.3 billion of Spirit's 2013 estimated $6 billion in sales arefrom wing systems, the analysts said. <a href=" http://randyniles.com/zicam-cold-remedy-nasal-gel-swabs.pdf ">zicam extreme congestion nasal spray reviews</a> The reception for the 5c has been lukewarm in China, which Chief Executive Tim Cook has identified as one of Apple's most important markets. Some local bloggers say the price difference between the 5C and 5S is too narrow. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/actavis-promethazine-codeine-cough-syrup-online.pdf#ball ">phenergan 10mg for dogs</a> "Investors are getting more optimistic on the recovery thatshould come before the end of the year, especially in 2014 forItaly and Spain, and that is helping peripheral spreads," INGrate strategist Alessandro Giansanti said. <a href=" http://www.espaitaronja.com/what-is-atorvastatin-calcium-40-mg-used-for-electrical.pdf ">rosuvastatin to atorvastatin dose conversion vhs</a> Analysts said the Mr Obama was highly unlikely to unleash the targeted missile strikes while alongside the Russian President Vladimir Putin, forcing a choice of acting either before next Tuesday or after the G20 summit closes next weekend. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/diflucan-50-mg-caps.pptx#female ">diflucan 50mg capsules</a> * LVMH is in talks to buy a stake in Britishfashion brand J.W. Anderson, a source close to the matter saidon Friday after the No.1 luxury goods group revealed it wasinvesting in another budding UK label, shoe designer NicholasKirkwood.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).