Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm in a band <a href=" http://www.autoempleo.net/montelukast-sico-tabletas-masticables.pdf#flight ">montelukast tabletas</a> The Breathometer plugs into a smartphone's headphone jack, and the user blows on the device. The BACtrack connects to the iPhone via Bluetooth. Both use sensors that meet U.S. Food and Drug Administration standards and can detect blood alcohol levels with accuracy within 0.01 percent, according to the companies. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/mirtazapine-15mg-uk-gym.pptx ">remeron 45 mg zn2+</a> Honey built on the innovations of Ian Taylor, Paul Sharp,Alan Trimble and Tim Heidmann, who together pioneered the use ofcomputer graphics in the 1992 America's Cup, which let viewerstrack boat positions and tactics. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-diflucan-over-the-counter.pptx ">buy cheap diflucan </a> They reported astonishing long-term cure rates. Of the more than 2,300 cases treated between 1959 and 1985, 84% of the men and nearly 78% of the women had lasting results after undergoing a two-week treatment program. The regimen included intensive work with a team of two therapists &mdash; one male, the other female &mdash; who sent the couples back to their hotel rooms every day to perform "homework." <a href=" http://www.mca.ie/tofranil-para-que-serve.pdf#menu ">tofranil yahoo answers</a> The scientists said the IPCC needs to make a number of structural changes, including producing more frequent and focused reports, increasing transparency and shifting some of its attention to hyper-local projections that would provide communities and their leaders a clearer picture of what their futures look like. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/gabapentin-uk-side-effects.pdf#joseph ">gabapentin uk side effects</a> Defense officials later stressed there were no plans to killeither program, noting that dismantling the F-35 program inparticular would have far-reaching consequences for the U.S.military services and 10 foreign countries involved in theprogram, which is already in production.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?tretinoin-buy-online-uk.pdf#square ">purchase renova</a> US media, after years of mostly negative reports on Iran, has only recently been giving a more nuanced picture of an old adversary, and Israeli lobbying still heavily influences American politics and public opinion. <a href=" http://ifla.org.uk/olanzapine-zydis-wafer.pdf ">zyprexa epocrates </a> Hit by the U.S. Federal Reserve's preparations to wind downmonetary stimulus, which is driving up borrowing costs globally,India's rupee has lost 17 percent since May - touchingan all-time low of 65.56 to the dollar on Thursday - and thestock market is close to its lowest in 12 months. <a href=" http://predicare.se/where-can-i-buy-buzz-clean-total-detox.pdf#headquarters ">buzz clean total detox drink</a> Cropper is responsible for the paper in 80% of UK hardbook books, as well as the poppy paper and paper in Hansard, the parliamentary almanac. The company's main production facilities are in the UK and the US, with supporting sales offices in US, Europe and Asia. Half of its products are exported. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheap-premarin.pdf#gloves ">cheap premarin online</a> Fans have been able to see the character Christina Yang grow from an intern in Seattle Grace Hospital to now becoming owners of the hospital. I must say that her character has added a lot to the overall show. <a href=" http://dsg.cz/500mg-amoxicillin-for-acne.pdf#curvature ">500 amoxicillin 3 times day</a> Caroline Wozniacki has turned from tennis ace to underwear model! The tennis player proved there's more to her than just a killer backhand swing when she showed off her amazingly toned body modeling for her new underwear line, This Is Me ...

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).