Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How do I get an outside line? <a href=" http://armv.org/purchase-singulair-online.pdf#convict ">purchase singulair</a> The U.S. Senate Banking Committee held its first hearing onthe warehousing issue last week, when aluminum users representedby brewer MillerCoors LLC said high physical prices have costconsumers an extra $3 billion a year in expenses. <a href=" http://www.cancerprostata.org/topamax-order.pdf ">non prescription topamax</a> He was also asked why he later called Hockney's chief assistant Jean Pierre De Lima to get him to tidy up the house and said Hockney had not been well and he wanted to "shield him" from any scandal involving drugs. <a href=" http://www.czwg.com/can-you-buy-abilify-canada-rzeszw.pdf#guided ">abilify buy canada when approved</a> Marlon Brando's grandson may be getting his chance in front of the camera, but his life has been filled with more tragedy than your average Academy Award-winning film. Tuki Brando, 20, who has modeled for Versace and is the face of French watchmaker TechnoMarine, overcame a horror-filled past to become a medical student and a much-photographed face, reports the Telegraph ... <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/brufen-600-ibuprofen.pdf ">ibuprofen 800 mg overdose symptoms</a>    According to him, the rise in the flow of traffic on daily basis is an “indication and assurance” of peace returning to the metropolis without residents and communities fearing attacks and bombings by the Boko Harm insurgents. <a href=" http://shakingbox.com/how-long-accutane-results-last-mrt.pptx#gained ">isotretinoin how quickly does it work nhs</a> When Lord Hall took up his role in April he considered the Accenture report and immediately decided to completely shut the massive technology project down. “It was clear to me that the DMI initiative was going nowhere,” he said.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Another year <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/tamoxifen-citrate-bodybuilding.pdf ">buy nolvadex pct </a> European shares finished the day largely unchanged, with afall in bank stocks offsetting gains spurred by two giantmergers, in the media and pharmaceuticals sectors, which addedto a flurry of M&A activity in recent weeks. Bankstocks were hit by speculation about a capital hike at Barclays, whose shares slid 3.5 percent.. <a href=" http://www.acercas.com/?cozaar-price-malaysia.pdf ">cozaar merck</a> Even during its exclusivity period, LightSquared must achieve at least some cooperation with creditors, because any plan put forth by LightSquared would either need to be backed by the majority of its lenders or fully repay those lenders. <a href=" http://www.tdic.it/10mg-nolvadex-on-cycle.pdf ">nolvadex online australia</a> “My comments are certainly not in proportion to the unfortunate and sad situation that we have here, but I’ve been advised to address the subject once, and it’s time for the New England Patriots to move forward,” he said. “Moving forward consists of what it’s always been here — to build a winning football team, to be a strong pillar in the community and be a team that our fans can be proud of.” <a href=" http://www.glencar.ie/purchase-promethazine-codeine-syrup.pdf#specified ">buy phenergan 25mg tablets</a> The Verizon bond sale is the latest sign that major corporations are anxiously anticipating a rise in long-term interest rates and are rushing to sell debt before a potential pullback on bond buying by the Federal Reserve. The Fed will meet next week and could discuss plans to taper the bank's bond buying program. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-tamoxifen-for-research.pptx#cringe ">research nolvadex buy</a> --RHP Tanner Roark, called up from Triple-A Syracuse earlier this week, made his major league debut on Wednesday when he came on in the fifth inning in place of starter Jordan Zimmermann. Roark retired Brian McCann -- the first batter he faced -- and pitched a scoreless inning as he set down the side. He went back out for the sixth and retired the side.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).