Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Languages <a href=" http://vallashopen.se/epidural-steroid-injections-risks.pdf ">blood patch procedure after epidural</a> Fund managers balked at signing the agreements, saying theywere unnecessary and were meant to benefit the largest banksthat already dominate trading. The fund managers said they wouldstruggle to finalize paperwork with trading partners beyond thelargest banks that already offer the most liquidity. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/price-of-actos-at-walmart-deli-chicken.pptx ">actos 30 mg used pdf</a> Castro said he was "willing to work with FBI and I would tell them everything" about his crimes. Wearing glasses for the first first time in court, Castro appeared more alert than at previous hearings. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/buy-imigran-recovery.pdf#buggy ">where can i buy sumatriptan injections</a> "You can&#039;t actually know whether some students may be more susceptible to bites, stings from wasps, spiders or any other [bugs] either, so I think we&#039;ve taken a balanced view here in the best interests of students." <a href=" http://www.inghirami.com/amoxil-250-mg-uses.pdf#cloud ">amoxil chewable tablets dosage</a> FireEye uses cloud-based technologies to help businesses fight off computer viruses that evade old-school anti-virus software made by companies such as Symantec Corp and Intel Corp's McAfee security division. <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/where-can-i-buy-rogaine-foam ">rogaine women printable coupons</a> But raising the more than $600 million needed to finishLLX's only project, the massive $2 billion Port of Açu north ofRio de Janeiro, may be a struggle. One-and-a-half times the sizeof Manhattan, Açu is designed to ease delays caused by Brazil'sovercrowded ports and serve a booming offshore oil industry.It's also being dogged by scientists' claims that itsconstruction is polluting the surrounding lowlands ecosystemwith salt.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

About a year <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/where-to-buy-amoxicillin-for-cats-503#guessing ">enalapril 10mg tablets</a> Earlier, the players visited Judaism's revered Western Wall in Jerusalem's Old City and listened to speeches by top dignitaries, including Prime Minister Benjamin Netanyahu, before holding the clinic on a sultry afternoon in Tel Aviv. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/methotrexate-injection-cost-canada.pptx ">taking methotrexate for arthritis</a> "I started reading about JFK and the assassination when I was in second or third grade," he said. "I read every conspiracy book and at first I figured there was no way one guy did it. But I've come around now to the view they got it right." <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/semenax-wholesale.pdf ">semenax over the counter</a> Users who don't want the alerts can disable them in the same settings menu where they can currently disable email notifications. At the moment, there are no customized options for the notifications; for instance, you can't specify when you'd want to get them or if you wanted them about a particular category of products. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/elimite-cream-price-philippines.pdf ">buy elimite cream over the counter</a> BART commuter train service is used by more than 400,000riders each day and helps lighten car traffic in San Francisco,which ranks as the third most congested metropolitan area in theUnited States after Los Angeles and Honolulu, according to theroadway traffic software company INRIX Inc. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheap-valtrex-canada.pdf ">cheapest price for valtrex</a> Tepco has been relying on hastily built tanks to hold excess cooling water flushed over damaged reactors at the Fukushima Daiichi site, where three units suffered nuclear meltdowns and hydrogen explosions after a March 2011 earthquake and tsunami.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).