Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Is it convenient to talk at the moment? <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/iwi-tavor-lowest-price.pdf ">tavor 9mm reviews</a> High temperatures and heat waves in the last decade are widely blamed on climate change that occurred over the last 50 years -- amounting to global warming of about 0.5 degrees Celsius (0.9 deg Fahrenheit), said the study in the journal Environmental Research Letters. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?buy-bupropion-online-uk.pdf ">purchase bupropion online</a> Several Israeli officials, speaking to Reuters on condition of anonymity, speculated that such a scenario might be occasioned only by an extreme provocation - for example, the shooting down of an Israeli civilian airliner by Sinai jihadis. <a href=" http://fireflyitservices.com/can-i-buy-wellbutrin-online.pdf ">generic wellbutrin problems 2012</a> Asked whether the incident could lead to the renewed grounding of Dreamliner jets, a spokesman for Britain's Civil Aviation Authority said decisions on the airworthiness of particular models of plane were made by the European Aviation Safety Agency (EASA). <a href=" http://www.balderbuss.se/is-paxil-or-zoloft-better-for-panic-disorder.pptx ">is paxil or zoloft better for panic disorder </a> Researchers had previously hypothesized that the electrons originated from somewhere beyond Earth, but the Van Allen mission data indicate that this is not so. The Earth’s own magnetic fields gives rise to these electron rings. The U.S. astronomer James Van Allen discovered the belt in 1958, and later space missions identified two distinct layers, or “rings,” composing it. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-meloxicam-online-canada.pptx#navy ">buy meloxicam online</a> “If you want to move past it, you have to be able to forgive, and that’s where I’m at. I’m in the position where I want to be able to forgive and move past this and talk to Ryan like our friends and family.”

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I like watching football <a href=" http://www.pifpaf.com.br/aripiprazole-generic-buy-kfc.pptx#jeans ">abilify 30 mg fiyat izmir</a> In the United States, broader use of drones has raised privacy and safety concerns that have slowed regulatory approvals. Several states have drafted legislation to restrict their use, and one town has even considered offering rewards to anyone who shoots a drone down. <a href=" http://www.abacoeduca.com/what-is-meloxicam-75-milligrams.pdf#distinctly ">mobic tablets</a> The two AV-8B Harrier jets launched from the amphibious assault ship USS Bonhomme Richard during joint exercises with the Australian military each jettisoned an inert, concrete-filled practice bomb and an unarmed laser-guided explosive bomb into the World Heritage-listed marine park off the coast of Queensland state on Tuesday. None exploded. <a href=" http://janematthewsdesign.com/cheap-order-zyban.pptx ">zyban rxlist</a> East Midlands Ambulance Service has seen a 15% increase in 999 calls. A spokesman said: "This is placing our frontline crews under significant pressure. Many of the calls we receive are from people who were unwell as a result of the hot weather or because they had not taken necessary precaution to protect themselves." <a href=" http://schell.com/?where-can-i-buy-permethrin-in-australia.pdf ">where can you buy permethrin 5 cream</a> "We are a very long way from understanding how these findings might translate into clinical applications but it could be that they will be of great assistance in the search for conventional treatments for some of the health conditions that affect people with Down&#039;s syndrome." <a href=" http://empatiacomunicacion.com/desyrel-recreational-us.pdf#geoff ">can you take trazodone during the day for anxiety</a> After the meeting, an unnamed Filner "emissary" told McCormack that the mayor acknowledged behaving despicably toward women, according to the lawsuit. Filner offered her a job as communications manager for city operations that reported to someone else — a job she still holds.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).