Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you need a work permit? <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?where-to-buy-dapoxetine-in-malaysia.pdf#solve ">tac dung cua thuoc dapoxetine</a> We had been made aware that it was possible to apply externally through the British Council to work in Latin America, with teaching placements available in Mexico, Argentina, Chile, Colombia and Ecuador. I just couldn’t shake the idea out of my head, and I duly received my acceptance letter in the spring for a placement in Colombia. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/allmax-aminocore-side-effects.pptx#cancel ">allmax aminocore lead</a> The big sin that I see on both sides of the aisle is the mutual refusal to seriously look at what is inarguably being achieved in our most fruitful charter schools and our public schools. The record, which is indifferent to all distinctions other than ability, has no expression of prejudice against anything; it is entirely objective. That is the great virtue of technology and statistics. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/order-albuterol-inhalers-online.pdf ">where can i buy albuterol online </a> The Cotai strip of reclaimed land is currently the mostpopular gambling destination in Macau, with punters drawn to itslavish casinos that include Galaxy's gilded palace and the CotaiCentral and the Venetian, owned by Sands. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-15-mg-price-pioglitazone.pptx ">actos price costco gilbert az</a> Democratic Senator Charles Schumer told ABC's "This Week" hedid not believe Boehner would let the nation go into default, asit would lead to chaos on financial markets, freeze lines ofcredit and cause a jump in interest rates. <a href=" http://buumon.org/cost-of-tamsulosin-hcl.pdf ">tamsulosin 0 4 mg nebenwirkung</a> The conservatives and SPD, which won 41.5% and 25.7% of the national vote respectively, will on Friday afternoon examine whether there is enough common ground to reprise the grand coalition that ruled from 2005 to 2009. This is the constellation most Germans prefer, though a deal with the Greens remains a possibility should the SPD balk at the conservatives&#8217; terms. The chancellor has offered to talk to the Greens on Oct. 10.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Looking for work <a href=" http://vcreme.edu.vn/amitriptyline-buy-online-uk.pdf#busy ">amitriptyline buy</a> The energy companies are mainly there for one reason to feed their shareholders. The supply of gas/electric is a cash cow and needs limiting. I sense the sign of panic amongst them that they fear it is coming to an end. Good on you Miliband. Lets have a freeze on rail fares as well. <a href=" http://supergeniusstudio.com/where-to-buy-propecia-online.pdf#edit ">where to buy propecia online</a> &ldquo;Their small size makes them a natural fit.&rdquo; Leaving aside the mere trifle that he is unlikely to utter his first decipherable word for a year &ndash; &lsquo;pony&rsquo;, perchance? &ndash; it would appear that his sporting vocation is already preordained. <a href=" http://lucyhale.com/accutane-50mg-a-day.pptx ">isotretinoin 3 times a day</a> There should be little disagreement across the political spectrum that growth and job creation remain America&#8217;s most serious national problem. Ahead of President Obama&#8217;s first State of the Union address of his second term, and further fiscal negotiations in Washington, America needs to rethink its priorities for economic policy. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/mirtazapine-45-mg-weight-gain-omeprazole.pptx ">mirtazapine (remeron) 15 mg tablet pc</a> This can be quite literal. If you are 60 years old and plan to start living on your retirement fund, your investments should be very liquid, like short-term bonds. If you are younger, they can be more speculative. But it's also important to gauge your emotional state. How much risk can you tolerate? Look carefully at the potential risk related to each investment you own. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/40mg-nexium-dosage.pdf#crossing ">coupon for nexium medication</a> Despite having arthroscopic surgery on his left elbow last winter, Sabathia leads the Yankees in innings pitched (137), averaging nearly seven innings per outing. But Girardi admitted “it’s been a little surprising” the team’s workhorse has yet to embark on one of his customary “10-11-12 game rolls,” while rattling off a series of wins. In his five seasons as a Yankee, Sabathia is 51-24 (.680) with a 3.42 ERA before the All-Star break and slightly better — 32-13 (.711) with a 3.18 ERA — in the second half.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).