Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How much is a First Class stamp? <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/augmentin-500-mg-pret ">amoxicillin 500mg price in india</a> On an average day, emergency medical professionals stationed around the campus treat illnesses as they happen, decreasing the number of ambulance trips to the hospital. Arrests near the Human Services Campus also have decreased. <a href=" http://brunswickguitars.com/buy-geodon-cheap.pdf#fort ">buy geodon cheap</a> Still, a review of the U.S. federal investigation into theWeyauwega derailment offers clues on the kinds of questions thatMMA is likely to face from transportation safetyregulators, according to rail industry executives,transportation investigators and experts. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/buy-estradiol-valerate-injection-online.pdf ">what is the cost of estrace cream</a> The State Department said on Thursday that American embassies that would normally be open this Sunday - including those in Abu Dhabi, Baghdad and Cairo - would be closed that day because of the unspecified security concerns. <a href=" http://realeconomylab.org/khasiat-pasak-bumi-merah.pdf ">manfaat pasak bumi tongkat ali</a> GTA V, the latest in the critically acclaimed series that helped ignite a nationwide debate about violence in the media, became the fastest game to hit the $1 billion sales-mark, just three days after sales began on Sept 17. <a href=" http://instadashapp.com/where-can-i-buy-celebrex-online.pdf ">buy cheap celebrex online</a> The bank has to make sure any bonds it sells would help itsleverage ratio under the UK rules. To do this, the bonds wouldhave to count towards Tier 1 capital, the key measure of abank's financial strength. Similar bonds Barclays has sold,known as CoCos, have been classed as Tier 2 capital.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/buy-generic-valtrex-canada.pptx ">buy generic valtrex online</a> Fininvest, which posted revenues of 5.1 billion euros in2012, has historically paid dividends of some 150-200 millioneuros which fund Berlusconi's five children's' lavish lifestyles- often chronicled in Mondadori's own glossy magazines. <a href=" http://predicare.se/obesitrol-gnc.pdf ">obesitrol</a> After hitting a yearly high of 22 toward the beginning ofthe year, the VIX index dropped by half in March, but has sinceclimbed to more than 18 in the recent week. Still, those aren'tterribly nervy numbers compared to 2008, when the VIX hit 80. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/do-i-need-a-prescription-for-amoxicillin-uk.pdf#sin ">amoxicillin 500mg price in uk</a> Under the terms of the deal,  Rockville, Maryland-based Sequella will be solely responsible for completing clinical development and commercialising the product globally. Financial terms have not been disclosed. <a href=" http://realeconomylab.org/gynexin-online-buy.pdf#compartment ">buy gynexin singapore</a> One in five runners develops injuries linked to landing on their heels, such as stress fractures in their feet and legs, and injury rates have not improved since the 1970s despite new technology being incorporated into shoes, Dr Wilkinson said. <a href=" http://svarw.com/?ciprofloxacino-y-dexametasona-otico.pdf#repent ">para que es ciprofloxacino 500 mg yahoo</a> Just goes to show how pathetic these refs are.  This happened last week and the refs gave the patsies the win.  Look at the picture...ball at the 22.....15 yard penalty puts NO at the 7 first and goal.  Give the Jets special teams coach a raise. 

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).