Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-permethrin-cream-over-the-counter-uk.pdf#ascent ">5 permethrin cream buy online </a> &#8220;We will also examine how we ensure all doctors have enough time for training. For junior doctors this means protected time for learning and professional development . For consultants this means having protected time to supervise junior doctors and assure the quality of patient care.&#8221; <a href=" http://www.opusdesign.nl/imitrex-25-mg-price.pdf ">imitrex generic dosage</a> "A lot of that does begin in Toronto because our audience here has become known for having a good nose for quality films and finding films like 'Slumdog Millionaire,' 'The King's Speech,' 'Argo' and 'Silver Linings Playbook' &#x2014; even going back to 'American Beauty' in 1999," says Cameron Bailey, TIFF artistic director. "I would hope that the attention is never limited to those films that might be in the horse race because there's a lot more going on here." <a href=" http://www.bascperu.org/grifulvin-v-500-tablet.pdf ">grifulvin v 500mg uses</a> "The entire council of the Guidance Office of the Muslim Brotherhood was against the presidential nomination," said Gehad El-Haddad, 31, one of the leading young Islamists. So Haddad and 16 other youth activists exploited Facebook and Twitter to change minds. <a href=" http://www.gcva.com/buy-citalopram-20-mg-online.pdf ">buy cipralex escitalopram</a> This week, the Obama administration said its Spanish-language website would not be ready in time, and that it would be weeks before small businesses and their employees could sign up online for coverage on exchanges operated by the federal government. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-hoodia-online-australia.pdf#glorious ">unique hoodia australia buy</a> The last close-call on a government shutdown in December2012 and early 2013 dealt a blow to small-business confidence,hurting lending and job growth, said Richard Hunt, head of atrade group called the Consumer Bankers Association.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

It's serious <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/para-que-sirve-el-ciprofloxacino-bacproin-500-mg.pdf ">ciprofloxacin dosage for uti in adults</a> "The Fed is still likely to taper next week or in Octoberbut the trajectory of the tapering that we had assumed can nolonger be taken for granted," said Ned Rumpeltin, head of G10 FXstrategy at Standard Chartered Bank. <a href=" http://future-software.co.uk/can-i-buy-misoprostol-over-the-counter-at-walmart.pdf#soft ">buy misoprostol uk</a> Although wine investors could once expect to squeeze promising returns from their grapes, the market has cooled down quite a bit in recent years. The bad news for the industry is exemplified by the Vintage Wine Fund. According to the Financial Times, the fund, which once had more than $100 million in assets under management, is preparing to liquidate due to disappointing performance. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/cheap-metaxalone.pptx ">skelaxin drug interactions</a> A special committee of independent directors was formed tostudy options in parallel, including Vivendi selling down partof its stake, a special dividend to the parent, and themanagement buyout finally agreed on, people familiar with thematter earlier told Reuters. <a href=" http://www.uppfinnaren.com/how-much-ibuprofen-can-i-safely-take-in-a-day.pdf#elevate ">ibuprofen 600 mg online</a> McCollum was first handed literature about Asperger's about 10 years ago by a former lawyer. But before he could be evaluated, McCollum was sentenced by a Manhattan judge who said she had looked up the disorder online and decided he didn't have it. He has since been diagnosed by doctors on both sides, and it took a while before it started to make sense to him. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/zyprexa-olanzapine.pdf ">zyprexa coupon</a> “And you can’t wear a lot of padding, so my rib cage, when I went home at night, was just black and blue, just completely covered in bruises from basically banging your body on a piece of sheet metal.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).