Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to order some foreign currency <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-er-25mg-qhena.pdf ">lopressor xl 50 mg look like</a> The accommodations business provides housing for energyindustry workers in remote locations in Canada, the UnitedStates and Australia. It accounted for a quarter of Oil States'2012 revenue of $4.41 billion, and half of its 2012 operatingincome of $684 million came from that business. <a href=" http://randyniles.com/solpadeine-plus-capsules.pdf#owing ">solpadeine max high</a> “We want to show everybody that cheerleaders are tough,” team captain BriAnna, 21, told the Daily News. “It’s more than just shaking pom-poms and being pretty. We’re in great shape and we take pride in that.” <a href=" http://feeny.nl/buy-clomid-discount.pptx#wisdom ">buy clomid online cheap uk</a> "I was terrified ... my family is here, my life is here," he said. "It was nothing I had ever experienced before." It took Angelica two months to scrape together the $12,500 bond to secure Edder's release to a family transformed by the experience. <a href=" http://www.gcva.com/can-buy-erythromycin-over-counter.pdf ">buy erythromycin topical solution online</a> Bobby Kotick, one of the highest-paid and longest-running corporate chief executives in an industry that has been ravaged in recent years by the rise of casual and mobile gaming, told investors on a Friday conference call he thinks the company will be stronger as a result of the deal. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/accutane-private-dermatologist-uk.pdf#defeated ">where can i buy accutane online uk</a> "One thing they have going against them is they were announced today, and the change is in two weeks. All the stocks that were added today got a spike," said Paul Hickey, co-founder of Bespoke Investment Group. The stocks could be overbought at the point they go into the index and could sell off, he added.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Will I be paid weekly or monthly? <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/avanafil-en-france.pptx ">avanafil preoco brasil</a> Policies vary by insurance provider, so read the fine print of your insurance package to confirm that delays are covered. Keep in mind that airlines may cover the cost of a hotel stay and other delay-related expenses for a certain window of time after the delay as well. Check with the airline when booking the flight to confirm what type of protection all passengers receive. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/buy-gabapentin-online-usa.pdf#permanently ">neurontin for back leg pain</a> Cameron said the ISPs were "rewiring their technology" to "keep children safe". The filters are only being brought in for new contracts, not existing ones, and cover services offered by BT, Virgin, Sky, TalkTalk and others. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/crestor-online-pharmacy.pdf ">thuoc rosuvastatin tablets 10mg</a> Audrey Pie, individual giving manager at Porchlight said: "Gifts in Wills are so important in allowing us to continue to provide the services and support we currently do. This Remember A Charity week, we'd like to ask everyone making or amending a Will to take a moment and think about including a donation to a charity like us, once they have looked after family and friends." <a href=" http://www.edencamp.co.uk/ventolin-inhaler-dosage-uk.pdf#nancy ">buy ventolin tablets uk</a> On staff morale it says - "It was clear that staff did not feel as engaged as they wanted or needed to be: yet academic research shows that the disposition of staff has a direct influence on mortality rates." <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-neurontin-no-prescription.pdf ">gabapentin online order</a> Dallas law enforcement (as represented by Billy Bob Thornton) is helplessly dependent on Zapruder’s single copy of film. News is passed slowly and carefully. Television reporters refuse to speculate until they have hard facts in hand.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).